Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od vasco »

Ale kluci z E46klubu ho určo plácají po ramenou... ;-)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od mmira »

panove, panove, vase schopnost empatie k jinym, jejich zalibam a tomu, co jsou schopni obetovat, je koukam primo ukazkova. rika se, nesudte a nebudete souzeni. znam cloveka, euroveho multimilionare (a neznam ho, jak kozel zna lidi, tykam si s nim), ktery ma garaz plnou ferrari a jinych hezkych stroju. presto mnohdy jezdi starou oktavkou a chodi v monterkach.

dovedu si proste predstavit, ze mladik s cervenou M3 horko tezko nasetril na auto, ale koupil si ho, protoze to byl jeho sen. jezdi s ni, je schopen ji servisovat a chce si ji udrzet co nejdele. co je pak spatneho na tom, ze si jako potah poridi felicii, ktera ho stoji minimum?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od KoPP »

prňvák: červená je jediná frajerská barva :ymblushing:

Druháček: Kdybych měl třeba ferrááárrry tak si taky koupím úplně obyčejné auto na poskoky, aby se lidi nepotento a pravděpodobně člověk nemusí být všude viděn.

ale filckrston je teda masáž :) - docela by mě zajímalo jestli ji někde podědil nebo jak k ní přišel :)
Slow and serious
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od charger »

Pánové, je plno podobných lidí, například člověk co má nové Ferrari a přitom denně jezdí v litrovém Yarisu. Ten člověk tu M3 opravdu nešetří, jen když jede do hrbolaté Prahy, tak si radši vezme Felici, M3 tam nevyužije, pozér to totiž není. Nevím co na tom není k pochopení, ale asi jste více pozérsky založení než on. Felicii už v rodině měl, dobrovolně si ji nekupoval, ale nemá problém s ní jezdit radši než trápit M3 po městě. Povyšovat se nad něj či kohokoliv jiného se můžete jak chcete, ale jestli dáváte svému koníčku, tedy autům, více než on, tak sním své boty.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od charger »

Když už jsme u toho, znám člověka, co denně jezdí v Golfu 1.4 80hp a přitom mu v garáži stojí Lambo, Radicaly, Caterhamy, M3, Z4... Taky byste ho nazvali debilem?
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od metaljohn »

Taky bych si k M3 E46 sehnal nějak "pracovní" potah. Ale k E92 už třeba ne, ta je nová.
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od Vrooom »

Zrovna m3 se mi zda jako daily driver ... Imola red je top na M-kovy bmw! :) Ale proc ne, ja klidne budu jezdit na babete kdyz mi nekdo da m3 pro zabavu.
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od charger »

Vrooom píše:Zrovna m3 se mi zda jako daily driver ... Imola red je top na M-kovy bmw! :) Ale proc ne, ja klidne budu jezdit na babete kdyz mi nekdo da m3 pro zabavu.
Jo, M3 je fantasticky univerzální auto pro každou příležitost, ale na poskakování po Praze je toho fakt trochu škoda ;) Když je ta možnost, tak bych tam asi taky jezdil něčím jiným.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od beaumont »

Já si taky jako optimální kombinaci nových aut představuji Maserati Quattroporte :x, Range Rovera TDV8 a k nim ještě Alfu Giuliettu QV do města a na nákupy...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Je červená barva vhodná jen pro Ferrari?

Příspěvek od Smrťák »

bílá :!!
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět