Pravidelné parkování u letiště

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Drea
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 čer 10:52

Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od Drea »

Ahoj! :-) Máte někdo trochu více zkušeností s parkováním na různých hlídaných parkovištích u letiště? Čekají mě až do konce roku pravidelné pracovní lety a přemýšlím, kde nechávat auto. Počítám s tím, že to bude vždy maximálně na 3 dny +/-. Četla jsem zatím nějaké články a pár diskusí, které odkazují na srovnávač cen parkovišť, podle kterého mi nejlépe vyšlo (vzhledem k ceně na 2-3 dny, vzdálenosti od terminálu a recenzím) parkoviště U Výkupního střediska. Raději bych se ale nejdříve trochu poradila, protože oficiálním recenzím nikdy moc nevěřím... Chtěla bych se zeptat, jestli tam náhodou někdo nenechával auto a taky, jestli některé parkoviště nenabízí něco jako zákaznickou slevu v rámci pravidelného využívání služeb apod. Taky by mě zajímalo, co si myslíte o úrovni autoservisů na hlídaných parkovištích u letiště. Napadlo mě, že bych tam při té příležitosti nechala udělat generálku motoru, ale trochu se bojím, aby to neodfláknuli... Byla bych velice vděčná za jakékoli informace a názory. Kdyby tu už byla diskuse na podobné téma, tak se prosím nezlobte a nasměrujte mě, děkuji...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od pavproch »

lepší cestovky dávají bezplatné parkování přímo na letišti jako "favour".... :-)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Henry.kouk
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 19 led 17:32

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od Henry.kouk »

Jestli potřebuješ pravidelně někde parkovat, tak tu pro tebe mám něco jako seznam možných parkovacích míst v Praze, která jsou zadarmo, můžeš se zkusit v nich orientovat, ale nebyl bych si jistý bezpečnosti auta.

tady: http://magazin.cz/cestovani/10959-kde-z ... aze-zdarma
Hanička
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19 bře 15:20
Bydliště: Líbeznice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od Hanička »

Mně jde tedy hlavně o bezpečnost, na ulici (i když zadarmo) bych nenechávala. Jednou jsem nechávala na "parkuju u letiště" a o auto jsem se nebála, ceny přijatelné, transfer spolehlivý..
:-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od HondaMan »

Hanička píše:Mně jde tedy hlavně o bezpečnost, na ulici (i když zadarmo) bych nenechávala.
A teď si představ, že jsou lidé, kteří auto na ulici parkují celý život.
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1731
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od petr_riha »

Obvolej ta parkoviště a Nech si zpracovat nabídku, třeba dostaneš neveřejnou slevu.
Strach na ulici proč, notabene s nějakou plechovkou potrebujici GO? Neřeknu, kdyby se jednalo o nějakou prémii...

A k tomu servisu... nevím, osobně servírují v servise, ne na parkovišti, ne v bestdrive (Pneuservis), ne v autokelly, být tam všude i komplet autoservis nabízejí. Proč? Asi ze stejného důvodu, jako nakupuji housky u pekaře a ne u řezníka, jako si chodím dělat zuby k zubari a ne k ocnimu, ...
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Karlvonauto
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 30 čer 20:23

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od Karlvonauto »

S tou pravidelnou slevou za častý nebo dlouhodobý parkování bych si zkusil zavolat xxxxxxxxxxxxxxxxxx Myslím že když jsme si tam zarizovali parking než jsme letěli na dovolenou tak tam byla řeč o nějaký slevě ale my měli starosti až nad hlavu s odletem že jsme to vůbec neřešily a pospíchaly k odbavení zavazadel.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od Lachende Bestien »

Kárl, Kárl, že von si s tou reKLAMou nedá pokoj... :-q
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od 970ka »

A ještě je to navíc ženská Karl von Banhoff. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvek od mattonecz »

tak di do píči
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět