menší nehoda, rady od zkušenějších

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

mesyas
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 24 črc 21:04

Re: menší nehoda, rady od zkušenějších

Příspěvek od mesyas »

tak menší update. Auto mi 24.9 převzali, oprava bude hotová asi 15.10 pokud jsem správně slyšel. Výměna dveří, výměna kola(haha), lak a nějaké drobné opravy, nechtěl jsem se tam dohadovat ohledně kol, tak jsem to odsouhlasil. Vylezlo to odhadem na 105 000kč tak jsem zvědavej jaká bude konečná cena. Skoro měsíc to bude všechno trvat, docela doba, ale prý mají "hodně práce". Náhradní vůz mi nebyl nabízen, i když mám i podle smlouvy nárok a ani jsem se neptal, po 3h jsem chtěl hlavně už pryč :D
gertbert
Autoškolák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 21 zář 18:27

Re: menší nehoda, rady od zkušenějších

Příspěvek od gertbert »

pokud budeš mít problém, napiš, soukromě poradím.
mesyas
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 24 črc 21:04

Re: menší nehoda, rady od zkušenějších

Příspěvek od mesyas »

děkuji, naštěstí se to obešlo bez nějakých problémů. Teda, ze stran pojišťovny.

Už jsem si převzal auto a jako laik toho moc nepoznám, jen vidím, že "škrábance jsou pryč". Bohužel se to neobešlo bez problémů ze stran servisu(respektive od toho, kdo ty dveře vyměňoval). Dveře špatně dozavírají, není to nic hrozného, ale i jako ne-technik poznám, že jsou o trošku nakřivo a nesedějí na 100%. Musím to malinko víc přibouchnout jinak se nezavřou(aby mi to neblikalo na obrazovce). Kdybych se na to pořádně podíval na místě, tak bych jim to tam nechal, ale teď doma už na to nemám náladu. Až budu servisovat, tak změním servis a rovnou se mi na to podívají, tady jsem skončil. Nemá to cenu.

MB na Chodově.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: menší nehoda, rady od zkušenějších

Příspěvek od řidičBOB »

No nevím, zda bude MB někde jinde lepší výhra :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mesyas
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 24 črc 21:04

Re: menší nehoda, rady od zkušenějších

Příspěvek od mesyas »

díval jsem se na to autotechnologi, letos se stali autorizovaným servisem :D

horší než na Chodově to snad nemůže být. Tam mám víc negativních zkušeností, než pozitivních. Dneska nějaká vada, na poslední výměně kol taky vada(blikalo mi TPMS, že nefunguje), brzdy a předminulé návštěvě mi něco udělali se start stopem, že to musím teď vypínat po každém vypnutí motoru(dřív stačilo jednou a SS se zapnul až po dlouhé nečinnosti)-> tam nevím jestli je to jejich chyba, ale stejně je to otravný.

Jediné co je dobrého na MB chodově jsou ti přijímací technici, ti jsou aspoň milí, jinak 00000.
Odpovědět