S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Asi 5 nebo 6 neděl sem m4Zlika zanedbával (čti nula kilometrů) a neska mi to m4Zlik vrátil.... sem ho nastartoval...a.... chybaba čidla opotřebení brzd.... taxem ho zase zavez z5 do garáže, na zvedák a pohýbat oběma čidlama ... a nic... a doma na zvedáku je k temu naprd přístup... takže hned po neděli sa musím domluviť s michalem, kdy možu na hever... asi zkusím obě čidla odpojit/připojit resp. vyměnit za nové (naštěstí obě mám) chjo no, člověk chce jezdit a pak leží pod autem.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Fčíl sem byl s pindicou ji napojit na benzině a stála tam Eliška Lotusová 220 v kábriu. Působilo to na mě velice sympaticky, bo je to malinké, asi i lehoučké.... čebrená s černo-čebreným vnitřkem, za mne palec nahoru :ympeace:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Honza42 »

Chybu čidla opotřebení brzd řeším jeho utržením, bo je stejně k prdu, když se dvakrát do roka přezouvá a tudíž fyzicky kontroluje obložení.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Asi 5 nebo 6 neděl sem m4Zlika zanedbával (čti nula kilometrů) a neska mi to m4Zlik vrátil.... sem ho nastartoval...a.... chybaba čidla opotřebení brzd.... taxem ho zase zavez z5 do garáže, na zvedák a pohýbat oběma čidlama ... a nic... a doma na zvedáku je k temu naprd přístup... takže hned po neděli sa musím domluviť s michalem, kdy možu na hever... asi zkusím obě čidla odpojit/připojit resp. vyměnit za nové (naštěstí obě mám) chjo no, člověk chce jezdit a pak leží pod autem.... :D
Tak m4Zlik si ze mně neska (fčera) pěkně utáhnul.... sem se ještě fčera znova ftym doma pokoušel vrtat (je tam fakt blbý přístup ke všemu dyž je to zvednuté jen domácím zvedákem a sundané jedno kolo - různě tahal za káblíky a kunektory a hned po každém potažení to nastartoval, esli sa to neumoudřilo.... a neumodřilo, furt to hlásilo chybu čidla.... taxem tomu zase to kolo nandal, sundal to ze zvedáku a neska zavolal michalovi. Měl volni hned odpoledne, tak sem z práce utek domů dříff, nastartoval a .... nesvítilo nic.... taxem to u michal odvolal a šel se projet.... křasných skoro 250 km beskydama a nic sa nerozsvítilo.... sem fčera ani někde s něčím pohnul, co chtělo čas, aby si to sedlo..... ale aspoň vím že to bylo v čidle lpředního kola, bo enem tam sem se ftym neúspěšně úšpěšně vrtal.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Oach!

Zítra nám ve firmě nejde "štrom", takže volno. Předpopičasí na zítra je pro východ respubliky OK, takže zítřek strávím s m4Zlikem - čili právě vymýšlím kam vrrrrm.

:ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, no.

575km do a za AltvaterGebirge a zase z5. Fajne, malý provoz, třeba Červenohorské sem projel jen s předjetím asi tří aut. Jedno ostré laserové měření (Kouty nad Desnou nebo ta dědina před nima, fčíl si nejsem jistý) a jedno Ka na silnici II/457 doslova a dopísmene v hadích prdelích u Javorníku - jeli proti mně, doufám, že sem to před nima stačil ubrzdit....

Křasny den off.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska po obědě bylo brmbrmbrm - sice byl provoz jaxfiň, aji 2x PaChové sbírali (hlavně) motorkáře, ale co už... 120 km je přesně o 120km víc než nic, že.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Také jsem to včera vytáhl a užil jsem si. Krásné počasí, silničky okolo Karlštejna neměly chybu. Dokonce jsem ani nepotkal žádné cyklisty roztažené po celé silnici, ani rozběsněné sportovněužitkovékrabice v protisměru.

Já to pořád říkám, že střecha na autě je konstrukční omyl :)
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od mattonecz »

ja jel vcera na PCX na ameriku :D to je taky bez strechy..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak, nebylo mi nic a je mi o 100km líp. Sem si neska při cestě z práce potvrdil, že venku zuří baboléto, taxem vyrazil.... 100km Beskydama, malý provoz. Fajne, akoráth místama už byly i odpoledne cesta vlhká od ranní rosy, čili bylo třeba do zatáček opatrněji.... červený BRZ to ale na cestě nahoru na Pustevny měl celkem v paži..... na rovných úsecích sem byl ale výrazně rychlejší.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět