Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Spectral »

mmira: Nebudou, měl jsem je na 130i sezónu před WRA4 a Nokiany jasně lepší, minimálně tedy na suchu. Jestli chceš experimentovat, tak otestuj buď novou generaci 860P (případně 860 S) anebo Michelin Pilot Alpin 5. Díky :ymhug:
:ar!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mmira »

jsem krapet limitovan rozmerem 235/40 R18, tam se 860P ani Alpin 5 nenasel. jen 850P a Alpin 4.

tak asi zustanu u WR A4. mmch, na 3eru jsem loni dojizdel A3. na snehu uz byly tragicke, ale sucho, mokro i v ramci 6 sezony zcela OK.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Brus »

Ja mam A4 zatim taky jako hlavniho favorita
Pravda vyděsí
Jedi
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10 pro 12:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Jedi »

mmira píše:loni a predloni cupra jezdil na wr a4 a bylo to bez problemu. clovek ale vzdy chce neco noveho. ma nekdo nazor na CONTINENTAL WinterContact TS850P? budou lepsi?
Continental WinterContact TS850P som kupil pred 3 rokmi tiez na 130i. Kedze auto "sluzi" len ako vikendovka a stoji v garazi, tie pneu na nom vobec nefungovali. Na vode a snehu som s tym skoro vobec nejazdil, no a na suchu boli tragicke (strasne makke, zuvackove), auto malo problem s trakciou a na brzdach plavalo. Na obcasne jazdenie cez zimu (aj pri minus teplotach) su ovela lepsie letne pneu. Tak som ich nakoniec predal.

Teraz na Cupru ST 280 som objednal GoodYear UltraGrip Performance Gen-1. Uz sa na ne chystam rok - na TyreReviews maju velmi dobre hodnotenie, tak som zvedavy ake budu. Inak na zimu tam davam 225/45 R17, 235/40 R18 nechavam na leto. Ak by som kupoval v Tvojom rozmere, tak by som urcite isiel do Michelin Pilot Alpin 4. Tie sa ale ako 17" nevyrabaju.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od M.Z. »

Každé zimaky jsou žvýkačky
Za mě je to tragické období které se musí pretrpet. Já jezdím nokian nebo michelin.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jarka »

M.Z.: Máš příliš mnoho výkonu, aby jsi ocenil progresivitu vysoké bočnice :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Spectral »

M.Z. píše:Každé zimaky jsou žvýkačky. Za mě je to tragické období které se musí pretrpet.
Ano, zcela souhlasím, ale:
Jedi o TS850P píše:no a na suchu boli tragicke (strasne makke, zuvackove)
Toto je přesně moje zkušenost, TS850P jsou na suchu svým chováním zimáky na druhou, proti tomu ti WRA4 nebo Pirelli Sottozero připadají jako semislicky... A to má být ta 850P performance zimní guma na sportovní auta. Ani hovno.
:ar!
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

TS850 som mal onehda jednu sezonu na E46 a teda nic moc...nejak som v nej nevedel najst istotu, preto som ju asi aj vyzul o obrubnik ;))
...dalsie sezony uz som mal WR A3 a tie mi charakterom aj vlastnostami vyhovovali o dost viac.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mattonecz »

ja premyslim jestil koupit 2x 205 55 16 Nokian D4 cimz bych mel 4 novy, nebo to prodat a koupit 4x nejaky novy 17" aby to vypadalo normalne :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

Já už se nemohu dočkat jak zaperlí Leaseplan a na čem mi dodá nové auto. V 235/50R18 je "omylů" požehnaně.
2.9T RWD
Odpovědět