Touarega jakého vybrat

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od Stepan »

Snažit se najít analogii v nové vs. použité mezi autama a barákama. No ty vole =)) Teď mi frajer ukazoval svůj "novej" barák v Dejvicích, tam mezi ambasádama. Nevím kdy se uvidíme, ale budu pozdravovat, že je trapná socka, co měla radši pořídit něco nového. Někde v satelitu, 30km vzduchem z centra. :))
Analogicky k HM: Fakt jsem si chtěl počkat na to, až kucí developerský postaví něco na Nákladovém nádraží Žižkov, tam mají pozemky jak kráva a mohlo to být pěkný. Ale čekat na to dalších 2-3 roky, kdo ví jestli. Při současných cenách nájemného by mě to čekání vyšlo na půl míče, spíš víc :( A na stavbu vlastního už člověk musí mít imo úplně jiný nervy.
rfarsky: klid. Kecy o tom, že ojetiny jsou pro socky mívají většinou ti, jejichž rozpočet by navýšení leasingové splátky o 3k už neunesl :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od řidičBOB »

Nebo si počkat, až Zdechlík nakopne Libeňský most :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od driver »

rfarsky píše:Tak určitě nové je nové a kdyby VW dával lepší záruky možná by mě to přemluvilo.
Dodnes má kolega 15let starou Oktávu v GARANCI MOBILITY ŠKODA.
ZNOVA, 15LET STAROU, GARANCE MOBILITY. Škodovka. Jednou za dva roky jim to dá na servis, o nic se nestará a auto jezdí jak nové, oni si dají sakra pozor, aby to vydrželo a servisují to pořádně. Levné to není, ale když spočítáš náklady na výkup a nové každých 5 let, tak je jasno.
Takže to jsou kecy, že se Ti pokazilo něco 14dní po dvouleté záruce, a že jinde je záruka 7let.
Nikdo Ti nebrání si tu garanci neustále přidávat ani u Škodovky kamaráde, a u VW to je totožné.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od honziss »

Touareg minuly generace je hodne povedeny auto. Jak tu nekdo psal, vybiral bych podle historie a pro jistotu nejlip auto bez taznyho :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od driver »

Vybavený, bez tažného, v dobrém stavu, nebouraný, neomlácený, nekuřák, aby to nebyl offroad car, a tak starý?
Takový Touareg neexistuje.
Pár jich bude, ale za brutál cenu.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od honziss »

driver píše:Vybavený, bez tažného, v dobrém stavu, nebouraný, neomlácený, nekuřák, aby to nebyl offroad car, a tak starý?
Takový Touareg neexistuje.
Pár jich bude, ale za brutál cenu.
Presne takovyho ted kolega po 150tkm prodaval a lidi se o nej porvali.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od řidičBOB »

já na starém tažné měl, ale nikdy jsem ho nepoužil... Na novém jsem ho připlácel také a také jsem ho zatím nepoužil :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od M.Z. »

:D a proč ho objednáváš?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:já na starém tažné měl, ale nikdy jsem ho nepoužil... Na novém jsem ho připlácel také a také jsem ho zatím nepoužil :-)
Ja ho mam ted poprvy a je to jen kvuli tomu ze uz nechci splhat s kolama na strechu. Kdyz jsme meli NX, tak jsem jednou absolvoval cyklistickou dovolenou, tyden, den co den kola 2-3x nahoru a zase dolu, to me vyskolilo dostatecne.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od pavproch »

Hele chlopi, otázka, kerá mi vrtá v palici už hodně dlúho: jak moc (strašně?!?) změní dejme tomu tři bajky vzadu na kouli (ie. i s konstrukcí kolonosiče nejmíň 60 kg váhy s těžištěm daleho za zadníma kolama) jízdní vlastnosti celého auta? Bych řek, že hodně moc.... a speciálně u předohrabu to musí markantně znát, ne?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět