BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jurajec
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: stř 05 zář 12:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jurajec »

A proc Vas napadla zrovna Suzuki ? A jaky je konkretni rozpocet na ten vuz ?

Me se pri slovu spolehlivost a bezpecnost vybavi treba Volvo nebo Toyota... a takova RAV4 automat 4x4 benzin proc ne, jen vykonove si budete oproti X3 pripadat ochuzeni (to jen tak pro priklad je mnoho dalsich vozu k vyberu).
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

V X2 jsem jen seděl a je to hezky kompaktní autíčko, s moc pěkným vnitřkem, pro ženskou optimální. Podle mě se jí to bude řídit líp, než Suzuki a spol a hlavně to i pojede. Konkurence dělá dynamické nedochůdčata, aspoň z mého pohledu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Není X2 předokolka (když 4x4, tak předokolka s připojitelným zadkem)?

SUV by se mělo v zimě i kamsik vyhrabat, aby to neblo něco podobně odstrašujícího jako Honda CRV, která ač 4x4, nevyjede v zimě tam, kam jiná auta předohraby. Nevím, X2 neznám, ani nevím jaký má systém 4x4, jen sem si vzpoměl na to nešťastné CRV.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

To jsou zase kecy. CRV sice není přeborník v Off disciplínách, ale že by nevyjelo tam co predohrab? Ale no tak...

Meli jsme doma 1g i 3g a pokud to nelehlo na břicho, tak vyjelo vždy. Při výjezdu k chatě v horách dojelo vždy dál než známého x5 1g 4.4i.
2.9T RWD
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Beny9700 »

Rozpočet do 250 000 Kč plus nějaký úvodní servis do 50 000 Kč.
Výkon není až tak důležitý, ale 4x4 ho přiměřeně potřebuje.
Suzuka - jedno z nejspolehlivějších aut, má to i redukci a spolehlivou 4x4. Ve srovnání s X3 to nemá tak drahé díly (např. plechařina).
RAV 4 se tak nějak nelíbí a připadají mi jako ojetý dost předražený ...

Občas to potáhne i koně.

Spíš prosím konkrétní zkušenosti s benzínovou X3 (spolehlivost, chování v lehčím terénu, cena za servis a ND).
X3 mi padla do oka při hledání Suzuki. Je hezká, ceny za ojetiny jsou rozumný, má zajímavý benzínový R6 motory (mám Z4, takže motor 3.0 R6 znám), jen trochu kritizují právě tu 4x4.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Aha, já si blbě přečetl zadání, nějak jsem tam viděl X2.
V téhle cenovce, bych asi šel raději do Suzuki.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Beny9700 »

Je již možné podle současné legislativy z auta N1 vymontovat mřížku mezi kabinou a kufrem? Nějak jsem nenašel jasnou odpověď.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Ano, dělá se to pořád stejným klíčem bez ohledu na legislativu.
Spousta aut co má v technicaku N1 mřížku ani nikdy neměla...
Že má ta X3 v kufru mříž je daný tím, že dřív šlo odpocitavat DPH pouze z vozu kategorie N1, takže do SUV/kombi se holt mřížka dodělala a 5. pas se urezal. Na funkčnost to nemá vliv a fizl se v tom hrabat nebude.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

40i s gpf nestrili do vyfuku :( bez gpf to pry umi
Pravda vyděsí
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

ani s performance power and sound kit?
Odpovědět