Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tady to je snad samý alkáč... :p
Že jste všichni reagovali z celého příspěvku jen na zmínku o chlastu. Prospěšnost a komplexnost jógy a tai chi nebo propojování hemisfér samčích mozků homo sapiens zpěvem jsou zjevně velmi nudná a nezajímavá témata.

Když se začnete jako já věnovat konzumaci všemožných alkoholových nápojů v poměrně raném věku (cca 12) a máte s tím velké množství zkušeností, může to mít pak následky jako nepříliš kompromisní názor na tuto problematiku - tj. zbytečné zátěže organismu alkoholem, a dokážu si představit, že podobná vyjádření o zdravotní závadnosti především co se týče plnohodnotného vývoje či regenerace mozku většinu pravidelných konzumentů alkoholu nenaplňují zrovna nadšením, zvláště třeba když už se těší na další víkendovou jízdu a teď jim nějaký chuj začne kazit radost z očekávaného "uvolnění se" podobnými kecy.

Jinak nikomu nenařizuju, co má nebo nemá dělat. Každý dělá, jak umí. Když jsem byl či stále jsem svědkem toho, jak řada lidí v rolích rodičů apod. chodí do hospod se svými dětmi, případně před nimi konzumují alkohol doma, a je to považováno za společenskou normalitu, pak by stejně veškerá čistě hypotetická omezení zdejšího všudypřítomného prodeje levného alkoholu a reklamy na něj neměly moc výrazný účinek.
Takže kdo nechlastá, není Chech, lok, lok, lok! :ymparty:
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Bond007 »

Ty musis mit hrozne tezkej zivot
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Nebo bylo těžké dětství...
Btw: já raději definici Doc. Skály: alkoholik je ten, který neumí pít.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

ad dětství - tak žádná extra selanka to nebyla, ono začít kouřit cigára v 10 a chlastat ve 12 má poměrně velkou vypovídací hodnotu; bez otcovského vzoru (zemřel v mých 6 letech) a žádné jiné dostupné mužské autority v rodině jsem sám sebe s pomocí státem propagovaných drog moc dobře nevychoval :ymhug:
ad těžký život - co jsem si navařil, to si taky spapám, aneb stěžovat si na karmu je nesmysl ;)

ad "rétorika" MUDRca K. Nešpora - považujete jeho tvrzení na téma vlivu alkoholu na člověka a společnost za zavádějící, mylná, nebo snad úmyslně lživá? Myslím, že ne Time...

A když už jsme u toho podezírání, já zase podezírám ŘB z toho, že dříve asi byl zaměstnán u nějakého polízejního útvaru nebo někde v soudnictví apod., což by vysvětlovalo jeho podezíravost a jeho značnou vytrvalost v používání jeho oblíbeného logického klamu - útoku ad hominem, není-li si jist přesvědčivostí svých potenciálních argumentů (názory hypotetického "vyléčený alkoholika" přece nelze brát vážně, že jo, obzvlášť "mezi námi děvčaty", co chlast běžně "rekreačně" konzumujeme...)
Ale spíš většinu lidí tady podezírám z toho, že si ze mě jen ve většině příspěvků dělají prdel. :o)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Názory MUDr. Nešpora jsou zcela mimo.
To je mi dedukce, když v x postech zde, se vyskytují indície na mé bývalé působiště :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Názory MUDr. Nešpora jsou zcela mimo.
Nepříliš povedený vtip, ale snaha se cení.

Jinak že bych tu někde četl zmínky o vašem původním zaměstnání si nepamatuju; ale možné to samozřejmě je.

P.S. Už se k tématu chlastoholu nebudu vracet, ať tu ostatním nekazím budoucí radost z opojení. Tak přísahám! :p
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Neska mě nasrál sv. Václav - sem si ráno krásně naplánoval co všechno (pracovně) udělám v pátek a... pak mi teprf došlo, že neudělám nic, bo svátek. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Sedím na přednášce. Z 90 minutový přednášky si frajer dle timelinu vezme 20 minut na "představení přednášejícího". To je hukot =))
Jo a jeden z mých spolužáků, co gavari pa ruski, začal od nového semestru jezdit do školy Bentyagou. Ne že bych mu to záviděl, ale ty vole, takových super aut za tu cenu a on si poručí od tatíka zrovna tohle :((
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Co se divis, doma rekl ze vseci jezdi do skoly busem, tak mu taky jeden poridili.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

To auto je hnusné jak prdel
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět