Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Slováci na českých cestách. V poslední době na ně mám fakt smůlu.
Začalo to Slovákem v dodávce, který mi to na obchovatu Olomouce při připojování od Brna poslal z připojováku přímo do levého. Byli jsme tam 3 (slovy 3). Já, on a ještě jedno auto, které najíždělo. cca 11 večer. Všude volno. Já musel na brzdy cca 180 --> 80 a když jsem ho problikl, tak mě ještě vybrzdil do 0.
Pár dnů potom mi jiná slovena s obstarožním Cayenne nedala přednost v centru Brna a dnes na průtahu FM cca v kile (limit 50) málem spálil jiný slovák starší paní přecházející přes přechod. (2 pruhy jedním směrem; pravý stál; paní přecházela a v levém přes přechod probrzdil debil s žilinskou značkou).

Vážně chci věřit že mám smůlu, protože tolik píčovin na silnicích nevidím ani od poláků.

Nechci flame. Jen jsem si potřeboval postěžovat.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Za poslední cca týden sem měl 2x jednání s Telefonicou o2 - jednou jako jednatel firmy se zastupičem o2 , který přijel za mnou a podruhé jako občan na prodejně o2 - obojí v podstatě o tomtéž: prodloužení závazku o další 2 roky. Kura, to je rozdíl - jako jednateli s.r.o. mi málem vlezl až do zadku a ešče sa při tem blahem vrtěl, zatímco na prodejně jako občan sem měl pocit, že sem ten největší obtěžovatel a že je vlastně zdržuju.....chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

V roznovske prodejne? Ty pitky bych tam nakopal do zadnice vsecky a to jsem s nimi mluvil pouze jako firemni zakaznik, takze to nema vliv
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Jo, RpR. Chjo, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

HondaMan píše:Slováci na českých cestách.
Dneska pokračování. Zelený Peugeot 106 CA332AI. Na autě nebyl jediný rovný plech a i při jízdě v přímém směru jelo auto bokem. Přední pružiny tam musely být snad z P607, protože předek to mělo o 10cm výš než normálně. Za volantem chlápek připomínající Macháčka v Horem Pádem.
- rychlost dalece přes možnosti auta
- rozestup dalece pod možnosti auta
- neustálé najíždění na auta v okolí. Především v koloně.
- pokusy o podjetí v situacích kdy to nemělo nejmenší smysl
- předjíždění na přechodu

Obzvlášť komické mi přišlo když najížděl a zkoušel "potlačit" Cayenne GTS poklidně čekající na předjetí jiného auta.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

HondaMan píše:
HondaMan píše:Slováci na českých cestách.
Dneska pokračování. Zelený Peugeot 106 CA332AI.
To sú Cestný Akrobati. :)) z Čadce. Jak vidíš na autě CA nebo KM, tak rychle pryč. Hlavne KM, ještě pár roku zpátky jezdili cvičit kruhové objezdy do Žiliny, bo v tom městě nebyl kruhák a světelná byla jediná za řekou na hlavní tahu Žilina - Česká republika.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Začal semestr. Na připuštění ke státnicím potřebuju mít zápočet z tělákui. Tak jsem vybíral nějakej tělák, co je pozdě odpoledne, aby mi to nerozdrbalo celej den. Ve výběru pouze pilátes a tai chi.
Jsem vyrazil na tai chi.
Cvičící se nám snažil vysvětlit něco o tom, jak nám taiči pomůže duševně překročit hranice, které nám nastavuje naše fyzické tělo. To se mi za hodinu a půl sice nepovedlo, za to jsem si asi zvrtnul kotnik 8-x

Jojo, já věděl proč ze sportů dělat jenom šachy \:D/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

No TVL, a já myslel že tělák byl na VŠ zrušen společně s marxismem leninismem.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Dva povinný zápočty, neschopenka od "vlastního" doktora nestačí, musí být školní. Jeden z nich lze nahradit chlastačkou na vodě nebo na lyžích :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět