Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 911T »

Ale jo od 40 000e sa daju najst este pouzitelne auta. Zalezi hlavne odkial auto je. Napr. D je relativne drahy trh, lepsie sa da nakupit v IT, akurat ten vyber tam uz nie je taky velky.

Volant ma na moj vkus prilis tenky veniec. To je jedna z mala veci ktora sa da objektivne vycitat.
Ja TPMS tiez nemam a naopak by som ho privital. Pri palbe je dobre vediet aktualne tlaky v pneumatikach. U tychto nizkych profilov s tuhymi bocnicami sa strata tlaku prejavi az prilis neskoro.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 970ka »

Prej,když Porsche ,tak manuál se zadokolkou,říkají,tak manuál nemohu,bolí mi stařecká kolena,ale zadokolku jsem si teda dopřál po 15 letech ježdění se čtyřkolkama a dnes na mokru sem si nakonec kolegové málem rozbil držku. :-) celkem to byla honička . No budu si muset zvyknout...
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Koby
Autoškolák
Příspěvky: 95
Registrován: ned 06 bře 17:10

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Koby »

Hondaman: 964 jsem mohl koupit 7 let zpet libovou jak po rekonstrukci za 540 tisíc... Idiot sem to neudělal a vzal MX 5.. Je to jedna z věcí který lituju v životě a proto jsem ted šel do 997...
Uživatelský avatar
Koby
Autoškolák
Příspěvky: 95
Registrován: ned 06 bře 17:10

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Koby »

970ka: No, mezi náma taky uplně nevim, kde se berou ty kecy jak zadokolka nejde utrhnout na suchu a i na vodě to dá práci... Utrhnout na suchu na nějakým vracáku se dá v pohodě na dvojku a na vodě mi to jednou začalo utíkat na rovině při předjíždění nějakýho idiota na trojku. Jasně, BMW to neni, ale nazývat to neutrhnutelným autem je zbytečně silnný slovo.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od jerry »

Koby píše:Hondaman: 964 jsem mohl koupit 7 let zpet libovou jak po rekonstrukci za 540 tisíc... Idiot sem to neudělal a vzal MX 5.. Je to jedna z věcí který lituju v životě a proto jsem ted šel do 997...
Miata jako předstupeň k Porsche. A další stupeň koníky z Maranella. Musí se popořadě :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Koby
Autoškolák
Příspěvky: 95
Registrován: ned 06 bře 17:10

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Koby »

Haha.. No tenkrát sem byl mladej cucak a rozhodlo to, že sem chtěl jezdit a ne se na to chodit dívat, což 964 už tenkrát byla spíš na koukání :)) No blbec. Jinak ne, ještě tam je Mini Cooper S r53. To je super auto, jen má špatnou hnací nápravu :)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

ref básnění nových uživatelů nine-eleven - mi to nedalo a naklikal sem si konfigurátor = 4.4 mio..... nic nebude.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od mattonecz »

ty ale potřebuješ starou a ne novou. to má turbo
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

aha, tak to tím tuplem nic nebude :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Vrooom »

No pockej za to muzes mit GT3 s atmosferou :-)
Odpovědět