Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od M.Z. »

Já mám z mašiny strach, málo kol a ochrany :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jerry »

Eda píše:Ja se pripojim. Jak sem psal v jinym vlakne, cca 14 dni zpet pad na PCX, ktery mam od brezna...oci vsude, nekolikrat sem byl opatrnejsi nez bylo treba a pak me stejne borec sestrelil. Jel sem ve svym pruhu a kdyz sem byl na urovni sloupku mezi jeho prednima a zadnima dverma tak me to tam poslal. Diky brzdeni na krev me netrefil ale podjelo me predni kolo, brzdit min neslo, trefili bysme se. Cca 50kmh, kratasky, tricko...nastesti jen sedrena jedna strana tela. Ted proc to pisu - nemate tip na neco v cem se neupecu a zaroven se neprodre v rychlostech co dosahuje PCX? Na jaro a podzim bundu mam..

PS: borec zastavil, byl slusnej, skutr ma vymeneny plasty z jedne strany...jen si lehl na bok a par skrabancu na plastech
A jsme u toho. Já když vidím, jak se skútry proplétají mezi auty zprava zleva, tak mi trne za ně. Lidi neumí jezdit, nesledují provoz ve zpětných zrcátkách, do toho bych měl strach jít. To bych se míň bál na rychlé motorce někde na okresce. Tam to máš víc ve svých rukách.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

Já se snažím nebýt v mrtvým úhlu dýl než je nutný..
Dnes sem odbočoval, byly tam dva odbočovací pruhy a borec vedle samozřejmě rovnou do mýho. Už sem to ale čekal tak sem ho vytroubil.. tak se omlouval. Holt sem to čekal tak bych kdyžtak zastavil
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Proto jezdím maximálně opatrně...Ale co je to platné, když mě pak sejme čumdomobilistka, když stojím na křižovatce :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

to je prostě neuvěřitelný no.. už aby byly ty autonomní auta pro tyhle nelidi :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od driver »

Podle mě je pátá generace asistentů ještě otázkou 25let vývoje (viz létající auta, teoreticky no problem, prakticky nebudou masově nikdy) a toho se reálně v CZ dočkáš díky vozovému tak za 50let a jen na minimu nových úseků. Jinak lze jezdit zcela autonomně v DE už dnes s auty starými 4-5let. Akorát že jen tak v 1% případů. Ale lze.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Bond007 »

https://www.motorkari.cz/motobazar/moto ... 36592.html

pokud by byl zajem, udelam spešl af cenu :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Tos do toho prodeje skočil nějak rychle :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Bond007 »

řidičBOB píše:Tos do toho prodeje skočil nějak rychle :))
ale ani ne, myslim ze jsem s tim pojezdil vcelku dost a pokud by se nasel zajemce, poslu klidne dal a pristi rok zkusim zas neco jinyho :) sezona pomalu konci a mista v garazi neni nazbyt :) ... a pristi rok bych se rad z M140 a r1200r posunul nekam dal :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od M.Z. »

Kdybys měl problém se zazimováním, můžu ti to schovat v práci. Motorek mi tam parkuje už docela dost :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět