Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

pavproch píše:To sem ešče nezažil..... předefčírem odpoledne mi zvoní (pracovní) telefon - tuzemské číslo +420173xxxxxx (čili Cheb nebo tam kdesyk) a.... začalo to na mě (dobrou) English (s korejským přízvukem? ....či tak něco šikmookého) a že prý jestli by mi nevadilo, kdyby mi v tomdle týdnu někdo zavolal "insider" (technické) informace, které by se mi mohly hodit pro podnikání.... sem neřekl ne, zvjedaff, co to bude... a neska mi volalo rakouské číslo, tam paní s velmi pěknou (asi British) English a po úvodních plcích začala, že má "insider" informace, že gruppe Folksvágn kupuje nějakého čínského výrobce lithiových baterií (pro automobily) a že prý co s tou infomací udělám...... sem udělal..... že sem ji zavěsil.... ale slušně a trvalo mi to asi 5 minut, než sem ji přesvědčil, že mě to ale opravdu nezajímá.....

Kura, odkuto mají moje pracovní číslo, jméno firmy a moje celé jméno? (asi vím, na mém firemní webu to všechno je)

Zažili ste někdo něco podobného?
Ano, volají všem.

Ale není to Plzeň, to by začínalo trojkou. Je to internetový hovor (přesměrovaný do běžné sítě).

Těžko říct, jak to chtěj skoulet, ale je to levá na levou.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

S kamarádama jsme se včera hádali v hospodě o politice. Nějaká bába tam přišla, že nás slyšela, a stěžovala si, že má nízkej plat a že by se jí mělo přidat, že třeba progresivní zdanění, aby bylo víc peněz pro lidi jako je ona. Tak sem jí vysvětloval, že až se začne progresivně danit, tak lidi co prachy umí vydělat, prostě odejdou (přeregistrují si firmy jinam, začnou brát v zaměstnání radši černý prachy...) a nebude ve státním už vůbec nic. A ona říkala, že to dělají jenom křivý lidi, že ona bude platit daně a odvody pořád. Tak jsem se ptal co dělá. Byla to sociální pracovnice, zaměstnaná u města. Tak sem se jí snažil vysvětlit, že když platí daně z platu od státu, tak rozpočtu asi moc nepomáhá. Ona to nepochopila. A tohle může volit :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

O víkendu jsem potkal ženskou po třicítce, dlouhodobě single a bez dětí, oddaná práci. Dvě vysoké, k tomu PhD. sice přírodní ale s přesahem více do technična. Ve svém oboru nadějná budoucí kapacita, vynikající praktička. Bez ironie. A ona si koupí od "babky kořenářky" červenou splétanou šňůrku na zápěstí proti uhranutí a zlé moci. Stejně tak má červenou peněženku, protože to přitahuje peníze. Naprosto vážně, protože tomu věří. A taková má taky volební právo...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Však je to v pořádku. Všeobecné-rovné volební právo je nejsilnější a zároveň nejslabší stránkou demokracie... Ono by se také mohlo stát že namísto volebního práva pro osoby s IQ pod 1?? přijde den, kde se omezí volební právo osobám majetným, liberálně smýšlejícím či lidem ve sporu se státem (vč. správních řízení za vysokou rychlost, parkování...)

vonkreuz: kde se v Tobě bere jistota že to nefunguje? Také mám 2 vysoké (technické); je mi něco málo přes 30... a v peněžence nosím šupinu pro štěstí...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tohle je v pohodě, protože to si každej nacvicuje ve svém volném čase za svoje peníze. Taky mám šťastné hodinky, které mi koupil už zesnuly děda za nějaký věci...

Demokracie je slabá právě v tom, že každý má rovná práva. Když bych ráno došel na dílnu a vyhlásil demokratické hlasování, jestli budem honit termíny nebo si dáme placené volno, demokraticky bych šel za 5 minut domů...

Jenže v těch chlapech je aspoň nějaká hrdost, že něco umí vyrobit a že za to dostanou plat. Spousta lidí v mém věku chce akorát VŠ, aby byli v tabulkových platech na úřadě vysoko a potopa. Přitom maj v hlavách nasrano, že za minulého režimu ani maturita...

Jeden takovej mi nedávno říkal, jak je potřeba lidi oddluzovat. Argument s poškozením věřitele jsem ani nezkoušel (jak říká můj starší známý "s člověkem, jehož největší majetek je litacka, nemá cenu řešit uctu k cizim penězům"), ale říkal jsem mu příběh jednoho kolegy, který se kvůli manželství se špatnou babou zadluzil na mnohonasobek svého ročního příjmu 'manuála". Rozvedl se, kousl se, dluh refinancoval u svého zaměstnavatele, 3-4 roky zral se svým synem (tomu v ty době bylo lehce přes 15) akorát brambory a chleba. Ale na konci byl volnej. Bavil jsem se s jeho zaměstnavatelem, říkal že chlap měl třeba 20 čistého, ty dostal a na konci měsíce donesl 14 zpátky jako splátku. No a tak říkám, ze mi přijde nefér oddluzovat lidi, co ty prachy beztak akorát nahazeli do automatu, když někteří prostě mají hrdost a svoje dluhy za extrémních obětí splácí.

Prej ne, prej měl chlap jenom štěstí...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

v cely republice neni PCX 125 nikdy skladem :(
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Ja taky mam uz pres deset let porad stejny privesek na klice od auta a pokazde, kdyz menim vuz, tak si ho prehodim, (nemyslim jednotlive jizdy jinym autem) zatim jsem s nim neabsolvoval zadnou nehodu (cca 300 kkm), tak ho mam "pro stesti". Taky uz pres tri roky vozim v penezence zeton do kavovaru z benzinky. Mel jsem nejakou schuzku, chteli jsme si dat kafe a v tom mi zena volala, ze rodi, tak jsem to hodil do penezenky a jel pro ni a od te doby ho tam mam jako talisman, ale ze bych tomu prikladal nejakou velkou vahu se rict neda. Naramek proti uhranuti me nikdy nenapadnul :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

No hlavně bude hodně věcí mezi nebem a zemí, o kterých nemáme potuchy. A že existuje telepatie, o tom jsem se přesvědčil už několikrát osobně. Myslím na něco, o čem jsem dotyčným ten den vůbec nemluvil, říkám si nech to být a v ten moment o tom začne on.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

A teď si zanadávám. Blbče z Iveca Minář Trans, drž se ve svém pruhu, i když si ho třeba honíš. Dnes jsem tě předjížděl za Spáleným Poříčím mezi Vlkovem a Žákavou a tys najednou bezdůvodně vybočil do poloviny levého pruhu. Tak tak jsem to zadupl. Po zatroubení jsi se teprve vrátil do pravého pruhu a já zmizel v dáli.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

mattonecz píše:v cely republice neni PCX 125 nikdy skladem :(
tak sem ho objednal na třech místech ať si udělaj závod kdo bude první :D
místo utrácení za cupru budu šetřit čas a peníze na skútru :))
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět