Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

já je také nemusím, ale je to pracovní nástroj a tak se snažím si to neošklivit... Že jsou rozhodně nejlepší Wokna - to snad nikdo nemůže ale myslet ani z žertu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Už sem to tu psal v IT vlákně - taky sem s w10 zápasil (na jejím novém PC, zítra mě čeká další kolo zápasu w10 vs wifina) a dyž bych to měl shrnout, tak na mojem PC zůstanou W7Profi tak dlouho, dokud je mrkvozoft bude podporovat (doufám, že dlůůůůůůůůho).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Jak říkám, kdo umí normálně s PC tak tam má spíš výhody. W7 jsou jen do 1/2020.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

mac...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

99% lidí má Mac jen protože sou hrozně kůl. vetšina s tim ani neumí. já to v jedný práci dostal za trest, abych se s tim naučil a bylo to fakt peklo. zlatý vokna... chápu, že většině lidí na poslání mailu nebo zapsání schůzky to stačí. hlavně že tam svítí jabko
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Jsem zrovna vyměnil Pro za HP. Už ani ten Mac není, co býval. Stejně jako jabkofoun. Třeba ten můj pravidelně, když jsem ho zaklapnul, tak jsem musel restartovat, protože se opětovně nerozeběhl. A to jsem na něm prakticky jenom stříhal videa a lezl na net a poštu.

mattonecz: tohle je názor omezených blbů. Každý ať si koupí, co mu vyhovuje. Nemusí se přece zpovídat sousedovi nebo kamarádům a svou koupi obhajovat. Zatím...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

protože to jabko se nikdy nevypne, dokud neuděláš restart. a ten SW není tak dobrej jak si myslej a po týdnu se to prostě sesype.
stejně jako windows je to potřeba občas taky přeinstalovat, což by ti třeba pomohlo.

je to prostě fakt. mám s tím dost osobních zkušeností, ty lidi ti to i přiznaj, že prostě chtěj maca pač se jim líbí, ne pro ty funkce. je to samozřejmě každýho věc a nakonec i prachy, když za stejný prachy je 2x výkonnější windows.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To je stejné, jako když mi někdo řekne, že ten Android je fajn věci, když to jednou za čas celý smažeš a nenastavíš ze zálohy, aby se ti tam ty sračky znovu nenatahaly. To to rovnou mohu vyhodit a koupit si nový přístroj.
Nevím jak ty, ale já si pamatuji, kdy Jabko nebylo potřeba restartovat, mazat nebo dávat do základního nastavení. A to stejné si pamatuji i u Woken.
Mac i Jabko obecně sázejí na jednoduchost. Nikoliv klientů, ale systému. Každé má své pro nebo proti. A každý soudruh si asi najde své. Já to léta používal a nepřišlo mi to omezující. Air fungoval bezvadně a nemusel se po každém otevření restartovat - také jsem se neradil včera a jisté zkušenosti mám. Pro mne ale zlobí od počátku - stejně, jako to bylo s iPhoneX. A proto obě zařízení šla z domu. Easy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

mattonecz píše:Jak říkám, kdo umí normálně s PC tak tam má spíš výhody. W7 jsou jen do 1/2020.
Hele, tak mi poraď jak zvětšit kontrast těch desítkových oken. V zásadě je to tabulka, takže chci vidět zřetelně záhlaví včetně míst "kde se za to tahá" (šířka sloupců). Rovněž tak chci vidět odkud kam ta tabulka sahá (alespoň nějaký náznak rámečku).
Kua, je rok 2018 a je to jak slepá mapa. Proč už nejde nastavit "vzhled jako W2000 " ? Ještě to budou chvíli vylepšovat a budem zas psát dvojtečku a zpětný lomítko......
Taky jsem byl zvyklý na lehce šedé pozadí, jas mám na 20% a stejně čumět celej den do bílýho mne teda nebaví a moje oči už vůbec.

A odpověď od člověka, který "umí normálně s PC" není, že si mám zvyknout.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

nerozumím co přesně chceš, kdyžtak sem dej printscreen
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět