BMW 5 vs 6GT

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od řidičBOB »

Tak emoce já nemám ani v 5er nebo v A6, ve které jezdím. Ale je to auto na přesuny z A do B. Takže chci, aby mne to rychle a pohodlně dostalo tam, kam chci. Většinou stejně jedu na adapt pomocníky, protože 95% se vyskytuji na dálnicích, takže emoce ještě zadupané do asfaltu.
Ale to Cčko v AMG má něco dos sebe a zatím je to moje Nr.1. I když to moc pohodlné není, ale zase o to zábavnější.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od Stepan »

911T: tatík říkal, že tehdejšího Superba jsem mu prasil, přesně jak popisuju. Nevím kolik má Gckova 5 místa pro nohy v porovnání. Ofc hraje roli i to, že tatík se ke 2m blíží ale zeshora a já měl 1,9m už v 15. Ale pak se to nějak zaseklo, mrnava mamka mi pojebala genetiku :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od honziss »

Ja bych za tyhle penize hledal Sko nebo Lexus LS...ale chapu ze design je subjektivni zalezitost a nemusi to bejt tvuj salek caje. Vyhoda proti BMW bude v pohodli a lepsi zakladni vybave. Pak me jeste napadla Panamera, neb posledni generace se mi libi, ale nemam tuseni co to stoji a vim ze porsche je v priplatkach uplne sileny.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od řidičBOB »

Nevím, kam je schopen Lexus jít, ale LS je v základu za 2,9mio...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od Stepan »

O nákupu panamery zrovna něco tuším a rozdíl je zejména v tom, že 110k EUR na 6gt si můžeš poručit skoro cokoliv, zatímco u panamery budeš doufat v predvadecku nebo jezdit v socce. Sleva byla něco kolem 15%
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od maciak »

Dik za rady.
Sko- toto by som neprekusol, mame momentalne dve (takto uplne novu s5004matic a kolega 350cdi) z mojho pohladu su to strasne neprakticke a velke auta. Plus oproti 6gt tahaju daleko viac oci co si nemozem dovolit.
Porhse panameru by som bral hned a vsetkymi desiatimi, to auto je premna modla co sa tyka rodinneho auta, zial financne to nevid, skusal som to uz konfigurovat a pod 150 sa nedostanem a to nesiom ochotny momentalne utopit do auta. plus je to strasne napadne auto.
Lexus mi nic nevravi a je aj drahy ale nasadil si mi chrobaka do hlavy a pojdem omrknut hybrid pretoze potom by som mohol vydrankat eko prispevok takze mozno by to aj vyslo.

Auto budemem mat max 4 roky a dovtedy bude dieta upne male, ale to nehra rolu pretoze aj kebyze ma moju vysku 183-5cm tak vzadu si sadne pohodlne.
Trochu nechapem v poslednej dobe tu honbu zavelkymi autami, sam mam skoro 110kg (podla toho ci sa chystam na sutaz alebo som offseason) a este sa mi nestalo ze by som sa nikde nezmestil.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od honziss »

Jeden velkej clovek se slozi do cehokoliv. Ale dva stredne velky lidi nebo jeden velkej a sedacka uz si za sebe sednou jen ve stredni tride nebo superbu..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od honziss »

Add lexus - ano, za 110 je zaklad, ale k tomu zakladu uz moc priplacet nemusis aby to bylo pouzitelny auto a slevy umej slusny. Kdybys chtel kontakt na prodejce, tak mi posli sz.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od Stepan »

Co je to ten eko příspěvek? To máš od firmy nebo SK specialita?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 5 vs 6GT

Příspěvek od řidičBOB »

Příští týden bych se měl dostat k 6GT 40i xDrive. Tak pak dám vědět.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět