Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Tommino »

Nu dobrá, dobrá.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Pneu koutek

Příspěvek od M.Z. »

Já se tak snažil a tys nepochopil, zklamals mě X_X
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

kdyz jsem tam byl pred 2 lety naposled, jeste za casu stareho skoku pred Flugplatzem, uz casy kolem 8:20 patrily mezi absolutne nejrychlejsi. rychleji jezdili jen mistni matadori s okruhovkama.

takze se nedivim, ze dobre rizeneho swiste mnoho aut nepredjelo.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

řidičBOB píše:mmira: pověřím kolegu, ať to sleduje. On je docela sportlich jezdec a už taky leccos najel a projel, takže mu v tomhle docela věřím.
prosim nejaky update. potrebuji novou sadu pro Cupru.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Pneu koutek

Příspěvek od retron »

tak ja už tu na CSC6 nějaké ódy pěl, po asi 3tis km a velemokrém průletu po dálnicích můžu přidat i reference na mokru kdy se ani v 180+ ani nehla. Ten hoax s měkkými bočnicemi, to myslíš tu jednu zprávu na tyrereview? Subjektivně jsou celkově měkké a pohodlné. Já si je nemůžu vynachválit (ale Supersporty jsem neměl). Jediné co mě překvapilo, ikdyž mam XL FR variantu, že ochrana ráfku není nic moc, spíš nic, oproti předchozím Dunlopům. S výdrží to asi velká sláva nebude, ale to se tak nějak od UHP gumy čeká, na jednom ze vzorků už je vidět zkosená hrana. Jo a překvapilo mě, že i teď po dojezdu cítím gumu :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

nevim uz, kde jsem to cetl. ale na tyrereviews jsem koukal, takze je to mozne.

nakonec jsem stejne vzal PS4, jedna naprava je jeste pouzitelna, tak jsem nahradil jen tu sjetejsi.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Pokud mám v zimě obuté zimní pneu a hloubka vzorku je pod stanovených 4 mm, ale jedu na nich v období zcela bez sněhu, kdy nejsou zimní povinné, jen ten nižší vzorek než 4 mm proti předpisům? Podotýkám jedná se o situaci, kdy mohu jet na letních s povinnou hloubkou 1,5 mm.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Spectral »

jerry: Ne, 4mm vzorek na zimních potřebuješ jen, jedeš-li v zimním období po vozovce pokryté souvislou vrstvou sněhu, náledí, blabla. Mimo zimní období nebo mimo sněhem/ledem pokrytou cestu platí pro zimní pneu stejný limit jako pro letní, tj. 1,6 mm (ne 1,5).
:ar!
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Myslel jsem si to. Jde mi o dojetí zimáků se vzorkem slabě pod 4 mm na malé pandě jen v městském provozu, kde takřka sníh neznáme. Pokud by napadl, pojedu jiným autem. Díky za upřesnění 1,6 mm, já žil v domnění 1,5 mm ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od řidičBOB »

mmira píše: prosim nejaky update. potrebuji novou sadu pro Cupru.
Kolega říká, že sucho i mokro super - drží dobře. Ale prej hoří před wočima :-ss
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět