Co právě teď posloucháte?

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od pavproch »

Jak to že mi níkdo neřek, že neska sou ve 100vježaté Ajroni?

Škoda, no..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od Stepan »

Táta je. Já ne, nejsou lidi ve výrobě, takže stojím u mašiny na odpolední, pak se dospím a ráno si zase půjdu hrát na provozního ředitele* :ymparty:

Teda, to si pak nableju na Linkedin, reálně je to HOvadoKRuce, zkráceně HOKR :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od jirka87 »

Hah...

objevil jsem Slovenský Bijouterrier a ač já tedy nejsem milovník podobných stylů, to mě opravdu pobavilo. Nejvíce pak CD "Spaceshit Captain". Stejně nazvaná píseň, nebo pak "Pozri" (mimochodem je k tomu zábavný videoklip) a "Čau Čau" mě opravdu od srdce rozesmály.

Jinak se už 15let motám hudebně v kruhu a na nic nového jsem nepřišel léta. Tak jsem si stáhl stará alba kapely "Death" - Spiritual Healing a Individual Thought Patterns. No Spiritual Healing mě baví víc.

Kdyby jste měli tip na kvalitní metal (metal nejsou Lordi a podobné věci..sry..) dejte vědět.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od abgx1 »

čad?
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od jirka87 »

Hele ČAD mi až tak úplně nesedí...Pár věcí mě baví, zvláště vzhledem k tomu co mám za souseda mě moc pobavil Varič Pika, ale v globále je to podle mě taková kapela která je prostě "neviditelná".

Mám rád starší Debustrol, Hypocrisy, kdysi hodně dávno jsem poslouchal Root, ale ti mě teda už dlouho neberou (a podobně to mám s Gorgoroth, ale to je asi postaveno na osobní nesympatii k ex-zpěvákovi). Hodně mě nadchl Master´s Hammer - konkrétně "Vracejte konve na místo", to jsem myslel, že se poseru smíchy. Co mě hodně nebere tak je třeba Necrocock. To je s odpuštěním hovadina jak zvon. Rovněž nejsem milovník projektů alá Umbrtka, ikdyž "Vezeme bábu" je rovněž k posrání :-D

Dlouhou dobu jsem jel Carpathian Forest. Nedám dopustit na DarkThrone i přes kanální kvalitu nahrávek teda...To mi dává vzpomenout na Entombed - "Supposed to Rot".

A naprosto kdykoliv můžu slyšet Ozzyho, téměř cokoliv od Metallicy kromě St.Anger. A když zrovna neřídím, tak Marduk. Marduk je prostě perla svého žánru.

Single skladby co maj gule mě napadají třeba Amon Amarth - "Destroyer of the Universe" a pak Six Feet Under - "Feasting on the blood of the insane"..To je nakopávací jak sviň.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od vonkreuz »

@Jirka87 - pustil jsem si toho Bižuteriéra a říkám si, že je to jako HorkýžeSlíže a taky že jo, když je tam Kuko. Takže to nepřináší nic nového. Doporučím ti Karpina - více parodická, výrazně méně korektní.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od řidičBOB »

sir má smysl pro humor:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od jirka87 »

Kluci,

prosím mohli by jste zalovit v paměti či v nějakém playlistu a doporučit mi nějakou pěknou audioknihu ? Chystám se příští týden na cestu. Původně to měla být dovolená, ale zkrácením z 12 dnů na 9 při trase 3600Km, kde ve 3 státech z 5 ani není dálnice to bude při průměrném denním přejezdu okolo 450Km spíše něco jako "I cesta je cíl".

Moc nemusím sci-fi a když, tak krátké..Neff třeba..(a 1984 od Orwella je super námět, ale zpracování mi nesedlo..moc monotónní a rozvleklé.Jirásek hadra) už vůbec ne detektivky...přeci jen u toho řízení se člověk v těch spletitých vztazích mezi postavami u rozvinutého příběhu snadno ztratí (já jo). Bavilo mě Kladivo na čarodějnice, ale asi nic nepřekoná Kaiserem namluveného Švejka, to je prostě titul numero uno. Bylo by fajn, kdyby byla někde ukázka, protože kdybych si měl koupit něco, jako když kámoš přinesl Zaklínače, tak to bych neposlouchal, ani kdyby mi za to někdo zaplatil, to byl fakt hnus...

Moc děkuju za každý návrh

vonkreuz : to se přiznám mě moc neoslovilo...Co tohle ? To jsem si "dovezl" z loňské dovolené... https://www.youtube.com/watch?v=3l5nAh63W0o (ta "plandavá" basa mě nepřestane bavit :-) )

A kdysi dááávno dááávno, když jsem jezdil mezinárodku valil jsem tohle. Byl jsem na nich i v roce 2015 v Brně, když hráli s Bohemian Symphonic Orchestra a musím říct, že ikdyž jsem metalovej, tak na lepším koncertě jsme nikdy nebyl.

https://www.youtube.com/watch?v=YOK6jrr57cI
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od jirka87 »

Nikdo nic ? :(
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Co právě teď posloucháte?

Příspěvek od jirka87 »

Foo Fighers "Greatest Hits".

Moc dobrý
Odpovědět