Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

Jaké očištění jména? Nedals přednost, způsobil jsi havárku, tak nepyskuj, že toho byla chyba toho druhého. Žes zastavil blbě a přes sloupky jsi neviděl na cestu, není vina toho motorkáře. To, kolik jel, v daném místě vůbec nebylo podstatné, protože při rozhledových poměrech na té křižovatce jsi ho mohl a měl vidět, i kdyby jel tím kilem.
Lidi, mějte soudnost.
:ar!
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Ale tos me spatne pochopils. Byla to spise reakce na Boba (vyrazne prekroceni rychlosti) a Stepana (od B sloupku dozadu). Ja tehdy k tomu soudu prisel se sklopenyma usima bez pravnika, rekl jsem ze si sem vedomy toho, ze jsem to posral a cekal co se bude dit. V moment kdy rekl soudce, ze to je moje vina, ale vzhledem k okolnostem me vlastne trestat nebude, tak jsem byl rad, ze jsem rad, obrovsky jsem si oddechnul a tim to skoncilo. Kdyby to dopadlo tak, ze by mi napriklad na dva roky sebrali noty a dostal bych nejaky citelny flastr a ostrou podminku, coz taky hrozilo, tak bych si najal dobreho pravnika a verim tomu, ze by me z toho pri odvolani dokazal dostat na velkou spoluvinu motorkare.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Snad ty papiry nedostal… (video jen pro silne povahy :D )

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

kavis: OK.
ctrl_j: Panebože x_x
:ar!
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:pokud se nepletu, tak ani Lacina nebyl souzen za vraždu ve stádiu pokusu...
Ani Lacina? To myslíš jak?
A Janoušek třeba?
Nebo například tohle
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Kavis píše:ja si do dneska myslim, ze jsem blbe zastavil a prehlidnul ho
To je snad základní elementární pravidlo v zákoně, zastavit tak, abys měl náležitý rozhled, není o čem diskutovat.
Denně vidím na křižovatce ve varu T, kdy ta vedlejší není kolmá ale šikmá k hlavní a VĚTŠINA tam zastavuje tak, že prostě nevidí absolutně na jednu stranu přes B sloupek a jsou tam z toho důvodu časté dopravní nehody.

Přednost je definována jasně i pro lidi ze základní školy, jednoho takového řidiče znám, jezdí s zemědělskou technikou a klidně by si třikrát popojel, aby konečně získal přehled. Nenapadlo by ho tam vjet stylem, NIC NEVIDÍM=TAK NIC NEJEDE.

Výrazné překročení v obci s 50kmh bude třeba řekněme 130kmh s brzdami kdy v okamžiku střetu bude třeba 110kmh když tam bude navíc malý rozhled na pár metrů atp...
Ale nikoliv že jede motorkář 73 a Ty mu nedáš přednost. To je na sebrání papírů [-x

Buď rád, že tam nejela polská cisterna třeba 110, to bys už nebyl mezi námi.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Tak znova... Z niceho jsem se tehdy ani ted nezkousel vykroutit, proste jsem nedal prednost, nebyl jsem prvni a ani posledni,stalo se to i lepsim ridicum, nez sem ja, je to mrknuti oka. Osobni auto, ktere jelo chvili pred nim jsem normalne videl a prednost jsem mu dal, to s temi sloupky je moje domnenka, protoze si jinak nedokazu vysvetlit, ze jsem ho prehledl,nejvic si pamatuju to, jak jsem si ho vsimnul vedle sebe a naraz. 73 bylo dle znalce v okamzik stretu po intenzivnim brzdeni, takze tam musel mit kolem toho kila. Padesatka v tom miste je jen kvuli te krizovatce, z jedne strany se prijizdi z mista mimo obec a z druhe strany (odtud jel motorkar) je 70,na kterou skoro vsichni serou a tam na cca 600 m podle svedku predjel 4 auta. To je jen konstatovani faktu,ne obhajoba nedani prednosti. Taky zopakuju to, ze je to uz 11 let, byl jsem 19 lety student a od te doby mam najeto odhadem 300 000 km bez nehody. Tehdy jsem splnil povinnost ridice rozbit prvni auto, bohuzel to odsral i nekdo jiny.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

driver píše: Nebo například tohle
Na takovou hloupou demagogii ani snad nemá cenu věcně reagovat... Snad i tobě dojde, proč.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

když už tady je to vlákno: nepřijde mi normální aby leasplango neměl do dneška vyhodnocenou mou objednávku z 18.6.
např. ve fordu to musí být ten den
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Je to vždycky jen o lidech a je jedno, jak honosné mají kancelářské budovy.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět