BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

zajímavá cena + nový model už manuál mít nebude nikdy
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

jerry píše:Dyť říkám, jako za komančů. Přišel jsem do Mototechny a vybral jsem si 120, z těch co stály na dvoře. Každá měla trochu jinou výbavu a já musel vybrat to, co mi nejmíň vadilo.

Za svojí osobu bych se jim na to vykašlal už z principu a hledal bych málo jetý s manuálem. A ještě bych ušetřil velký pokles ceny za první rok. Něco v nabídce by se našlo.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 2291393afb
on ten pokles ceny tam není prakticky žádný. ve chvíli kdy dostaneš 29% na nové, tak jsi s cenou mnohdy níž, než jsou nabídky na mobile.de za roční auta
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@mmira: A nebudu a nebudu.... o ní uvažovat.... :D

Z jiného soudeku: dobrá zpráva - po týdenní dovolené kdy brambor stál v garáži sem ho neska bez problému nastartoval aji rozjel.... :ymhug:

Vzhůru tedy do další části zajíždění..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

pavle, ale to bys mel. takovy m3zlik to je.... :D
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Brus píše:on ten pokles ceny tam není prakticky žádný. ve chvíli kdy dostaneš 29% na nové, tak jsi s cenou mnohdy níž, než jsou nabídky na mobile.de za roční auta
To je fakt. I u O3 RS stačilo, když jsem měl slevu 16%, pak hned zrovna zvedli cenu a tak jsem první 2 roky jezdil zadara. A u báwa bývají slevy vyšší.

Pak jedině koupit nějakou ještě starší voňavku s kvedlačkou za dobrou cenu. Ale to zase musíš hledat a mít štěstí ;)

Edit: Až budu v penzi, tak už budu asi jezdit nějakým yountimerem. Páč už si asi za pár let vůbec nevyberu. Ale zase svůj k svému :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

jo, začnu o ní uvažovat, zamiluju se a budu ztracen.... nehledě na to, že by mě doma roztrhla jak hada :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:jo, začnu o ní uvažovat, zamiluju se a budu ztracen.... nehledě na to, že by mě doma roztrhla jak hada :p
bys to parkoval v práci, nemáš to daleko a přitom nebude na očích ;)
Pravda vyděsí
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

Brus píše:Tak pry manual uz nelze a jeste navic neni alcantra. Sedacky latka-alcantra uz se taky nenabizi.

Je nejaky rozdil mezi tou dakota a merino kuzi? Jako myslim i jiny nez 1200euro

Oni me tak serou..
Ha, takys to schytal. Kdyby bylo auto objednaný do konce února, tak by se to stihlo. Stejnej problém, já svou objednávku zrušil. Moji rodiče ne, takže nakonec budou mít 320i RWD MT, i když chtěli 330ix. Jiná varianta s MT už není. A u té kůže: pokud se podíváš do konfigurátoru, tak bezpříplatková je pouze černá kůže s modrým preošitím. Všechny ostatní jsou za příplatek. To jenom tak na okraj....
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Tak mě aspoň nemusí srát, že mi doma 340i ani M3 nekoupí. Bude to dýzl :ymhug:
Ještě jsem teda zvažoval budget variantu nějaký 545i (550i) E61, v manuálu a v plynu. To by mě bavilo tím, jak levně by to vyšlo (PC nějakých 10tis EUR, spotřebák dle nákupu a zbytek 00hovno, však za 50k se dělá generálka celýho N62) a že už nic takového nikdy nebude. Tak mi doma řekli, že jestli hodlám přitáhnout do chalupy nějakej vylítanej křáp, ať si rovnou nandám do kufru svoje věci a můžu v něm pak i bydlet :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Tak jsou auta, co jsou vylítaný za 2-3 roky a auta, co jsou i po 10 letech jako novota. Záleží kdo a jak s tím ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět