BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

retron píše:alcantara u BMW stejně stojí za prd, merino je jemnější/měkčí a většinou lepší výběr barev
Alcantara je Alcantara, vyráběná stejnou firmou. Vydrží dost na sedačkách.

Brus, letos měli "akci" na Individual interiery, kdy Individual Merino sedačky a palubka nebyla o moc dražší než Dakota. Nějaký procenta na tu polozku. Zkus na ně zatlačit.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

jerry píše:Ale ty máš objednávku s manuálem? Nebo se pletu?
Mel, ale uz se nevyrabi, takze ta varianta uz je mimo.
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Kua, jak můžou něco objednat a pak říct nemáme. To je jak za komančů, když bylo pořadí na žigulíky :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

já jsem se těšil a teď mě to rozčiluje, že takové věci musím řešit. Kožku zkousnu, ona bude kvůli dítěti asi i praktičtější. Převodovka mě sere, na druhou stranu, je ještě někdo, kdo nabízí více než 4 válec v manuálu ve 4dvéřovém autě?

a mmch žigulíka si koupím taky. V nejbližší době ho už budu mít i kde parkovat :x :x
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Brus píše:Převodovka mě sere, na druhou stranu, je ještě někdo, kdo nabízí více než 4 válec v manuálu ve 4dvéřovém autě?
VW Amarok :)
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

No tý jo, začínat koupi novýho auta kompromisem - ku.va to bych byl tak nasranej. Halt to je ta dnešní doba - co už...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Zajda píše:
Brus píše:Převodovka mě sere, na druhou stranu, je ještě někdo, kdo nabízí více než 4 válec v manuálu ve 4dvéřovém autě?
VW Amarok :)
:-bd :D
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Dyť říkám, jako za komančů. Přišel jsem do Mototechny a vybral jsem si 120, z těch co stály na dvoře. Každá měla trochu jinou výbavu a já musel vybrat to, co mi nejmíň vadilo.

Za svojí osobu bych se jim na to vykašlal už z principu a hledal bych málo jetý s manuálem. A ještě bych ušetřil velký pokles ceny za první rok. Něco v nabídce by se našlo.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 2291393afb
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

no hlavně bych teď asi nekupoval výběhový model
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

M3 po servisu, nove naplne, nove brzdy, nove gumy, nova STK.... ted uz jen najit novy domov
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět