Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
ihonza
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03 čer 16:40

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ihonza »

TomZ píše:To je normalni, ze ani ne po 30k km zacaly vrzat sedacky? U ridice mam ergoActive - tam vrze ta vysuvna cast a u spolujezdce zakladni varianta sedacky, kde to vrze pro zmenu primo pod zadkem. A to ze ne spolujezdci je "odsezeno" tak 10k km. (Touran 2017). U predchozho Mondea nebyl ani po 240k km problem, takze pouzivanim to nebude. Doufam,ze reklamace bude v pohode.
Tak mam stejne vozidli a sedacky zacaly vrzat v 2000km
Jsem objednan do servisu pak poreferuji.
ihonza
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03 čer 16:40

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ihonza »

pavproch píše:Chlopi, nedá mi to nepoložit kontrolní otázku: ono to kromě pičítačování umí i jezdit? :D :ymdevil:
Carnet je fajn dopravni info a da se tam poslat cela trasa pripravena na pc pres jeden klik super. Teda kdyz to bezi
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ctrl_j »

No a? To umi Google Maps radu let…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od TomZ »

ihonza píše:
TomZ píše:To je normalni, ze ani ne po 30k km zacaly vrzat sedacky? U ridice mam ergoActive - tam vrze ta vysuvna cast a u spolujezdce zakladni varianta sedacky, kde to vrze pro zmenu primo pod zadkem. A to ze ne spolujezdci je "odsezeno" tak 10k km. (Touran 2017). U predchozho Mondea nebyl ani po 240k km problem, takze pouzivanim to nebude. Doufam,ze reklamace bude v pohode.
Tak mam stejne vozidli a sedacky zacaly vrzat v 2000km
Jsem objednan do servisu pak poreferuji.
To je teda pekny. Cestou z prace jsem pozoroval, ze se k tomu pridalo vrzani cele sedacky spolujezdce, pokud na ni nikdo nesedi. Kdyz jsem se do ni zaprel, tak to prestalo. Tzn problem uchyceni. Chjo to zas bude vopich tyhle veci v servisu predvadet.
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

No jestli k tomu koncern přistoupí jako v jiných případech, tak potěš koště. Pereferuj, jak to dopadlo. Mně nechtějí uznat vadný materiál brzdového kotouče na oktávce. Nehomogenní opotřebení je dle nich důsledkem běžného opotřebení. A aféra s přeskočením rozvodových řetězů byla pověstná.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Kavis »

Me na sluzebni fabii zacla povrzavat ridicova sedacka po cca 1500 km, takze asi dvou tydnech. Frajer mi rekl, abych to tam nechal 4 dny a uvidi se, tak sem ho poslal do riti a jel pryc. Prekvapilo me, kdyz v cca 10000 vrzat prestala. Dneska tam je 25000 a je ticho, zase ale povrzava nejaky plast nekde od spolujezdcova A sloupku, nebo dveri..
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od budik »

Jen směle do toho. Mě se letos povedlo u VW vyreklamovat mj. povrzávající pás řidiče.
ihonza
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03 čer 16:40

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ihonza »

CARNET - funguje, ale musel jsem POUZE v aute odebrat účet a znovu přidat operace na 3 min.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Mně dneska začal fungovat taky, nic jsem nedělal. Z infolinky odpověděli, že mám případně udělat to, co tu bylo zmiňováno výše (tj. odebrat a přidat včetně vozidla), nicméně někdy mezi osmou a dvanáctou dopoledne to začalo fungovat bez dalšího.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ctrl_j »

#BREAKING VW za emisni skandal dostal v DE pokutu 1 miliardu €uro
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět