Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Pneu koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

Plyn je potenciometr né spínač :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Pneu koutek

Příspěvek od denis »

Toto som si všimol včera. Auto som kupoval so starými (2012) Pirelli a chcel som ich dojazdiť túto sezónu. Majú cca 6mm dezénu, ale tá jedna bude na vyhodenie, však?

https://pneumatiky.heureka.sk/nankang-n ... 5-r15-82v/

Nemá niekto skúsenosti s týmito lowcost “športovými“ pneumatikami?
Přílohy
IMG_20180429_131353.jpg
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

zena je takovy ten jedinec, co nema problem slapnout na plyn, brzdit ale neumi. proto mizi gumy, ne brzdy. prvni sezonu tam mela Nokiany zLine, ty v podstate zmizely zcela, PS4 se s tim popasovaly prece jen lepe.

dnes jsem musel shodit levou zadni gumu, utikala, tak jsem se chtel podivat. v behounu byl na kolmo zarvany uplne novy hrebik, 60 mm. vubec nechapu, jak se do te gumy dostal. vytahl jsem, knotem zatesnil diru a vse cajk.

pri te prilezitosti jsem omrkl, jak jsou gumy sjete. vnejsi hrana ma o mm materialu vic nez vnitrni a soucasne ma o desetiny nejmene stred. budu muset foukat o nejakou desetinu mene nez je predepsano.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Stepan »

mmira píše:v behounu byl na kolmo zarvany uplne novy hrebik, 60 mm. vubec nechapu, jak se do te gumy dostal.
asi sereš sousedy ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

Cesta do FR a z5 na zimních jim dala dobře pokuřiť.... místy bylo ke +30 ve stínu.... ale co už, stejně sem je chtěl doyezdit.... ale fčíl už bych asi fuckt měl přezout na letní, že? :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Pneu koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

pavproch píše:Cesta do FR a z5 na zimních jim dala dobře pokuřiť.... místy bylo ke +30 ve stínu.... ale co už, stejně sem je chtěl doyezdit.... ale fčíl už bych asi fuckt měl přezout na letní, že? :D
Dokavaď to při rozjedu nejiskří je to oukej ne? :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

a fčíl vážně: ty zimní byly fakt míněny vážně a plánovitě - člověk nikdy neví, co horské pičasí vyvede - mě sice měli sucho a těplo, ale fčíl už je v Tignes (2100mnm, kde sme bydleli) okolo nuly a sněží
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
MarekZt
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27 pro 08:46

Re: Pneu koutek

Příspěvek od MarekZt »

Ahoj mám spíš technický dotaz.. pořídil jsem si na Octavii II nové Continentaly a cca po 200km mi při brždění auto začlo vydávat takový klokotavý zvuk. Ozývá se pouze při brždění a někde čtu, že to může být brzdovými čepy, ale i geometrii na kolech. Co myslíte vy? Brzdy se měnily tak před 2 lety a mám najeto cca 150000
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Pneu koutek

Příspěvek od retron »

tak po cca 500 km musím konstatovat, že CSC 6 je nejlepší guma na které jsem zatím jezdil
z quattra udělaly naprosto neutrální bestii i přes 1750 kilo, akorát tá výdrž i dle referencí nebude závratná, ale je to UHP guma tak s tím se musí počítat, auto se celé zklidnilo, je měkčí a s bočnicemi jsem problém nezaznamenal, ale mám XL FR variantu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

Já neska přezul z (velmi ojetých a zničených teplem) zimních P-sottozero III (18") na letní Michelin Sport 4 (taky 18"). Prozatím ale na (ojetých, před smrtí) KONI, takže neočekávám nějaké zázraky.... ale nové KONI už mám v garáži, hned po lyžích pudou na auto....

Btw, už sem to tu psal - zadní (255/35 R18) PS4 jsou asi o 3 cm širší (v běhounu) než zimáky stejného rozměru
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět