Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

Kvalita, hádám jeli na majákách a kalili to na červenou.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Já když jsem občas v centru, a vidím, jak jezdí 100kmh na majácích přes křižovatky, tak si říkám, že statisticky je zázrak, že k nehodě nedojde při každé jízdě :D
Co může být podstatnější, že tam musí být o minutu dřív, když přejedou dítě nebo to rozflákají a vzniknou milionové škody?
Ti řidiči jsou totální vypatlanci, bez pardonu.
300kmh na D1 bude za rozumných okolností méně nebezpečných, než 100 v centru. V Centru rozumné okolnosti nejsou nikdy, i ve 2 ráno Ti skočí pod sanitu chodec.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Michal220 »

Radar nehodě nezabrání když to tomu před tebou brzdí lépe(viz ty kamiony).A bez radaru jen redakční doba 1sec je na dalnici při 130 nakejch 40metrů.Driver ty když jedes na dalnici těch 140 tak máš 50m odstupu?asi těžko.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Nedodržovat odstup na dálnici není až takovej problém, pokud člověk není dement a jede v pruhu tak, aby viděl o 1 až dvě auta dopředu. Ale správně to samozřejmě není, stačí se projet s autem co má ACC a i ten nejmenší odstup se člověku zdá obrovskej :D

Kamioňáci jsou specifická sorta. Když jezdí nalepení na vrata, aby to nežralo, a při brždění se to ještě bojí zašlápnout, aby si neurvali náklad, tak se holt nedá nic dělat :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Michal220 »

Kamionaci jezdí úplně stejně jak osobaci tak aby je nahodou někdo nepředjel a zařadil se předně- jen maji větší plechovky k tomu.Ono když ten predtebou bude prudce brzdit že mu to tam někdo soupl tak zase neubrzis a je jedno jestli se dívaŝ na kilometr dopredu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

A v tom je ten problém... Když mám 40t, tak nemohu jezdit, jako bych mělu tuny dvě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Přesně to si říkám taky. Když mám 110kg tak se musím pohybovat pomaleji a důstojněji, než nějaké 75kg poskakující nedochůdče.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Honza42 píše:Přesně to si říkám taky. Když mám 110kg tak se musím pohybovat pomaleji a důstojněji, než nějaké 75kg poskakující nedochůdče.
Samozřejmě. A co teprve zakrnělé nedomrdky pod 70 kg - ti už skoro létají, protože na ně téměř nepůsobí gravitace. No a přežraní krmníci nad 120 kg by měli už pronto fičet na porážku, protože se skoro nemůžou pro extrémní obezitu ani pohnout. :@)
Odpovědět