Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Ano. Dodatková tabulka upřesňuje význam dopravní značky - v tomto případě uvádí, pro jaká auta je parkoviště určené. Osobní = do 3,5t.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

Vytisknul jsem fotku te znacky, napsal, ze pevne verim, ze ji pouze prehlednul a zacne ji respektovat. Dneska mu to dam za sterac a uvidim.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

Tak samozřejme tady ten ocas stojí zase. Vzkaz tam dostal, nepředpokládám, že si z toho něco bude dělat, tak budu od zítřka volat MP a uvidíme, koho to přestane bavit dřív :D.
IMG_20180301_175730.jpg
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

Na hrubý pytel hrubá záplata.
Třeba budou policajti jednou pro změnu i užiteční někomu jinému než sobě.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

V garáži se mi drolí betonová podlaha, hlavně v místech, kde stojí kola. Nechce se mi vše vystěhovávat a podlahu stěrkovat, nejraději bych položil nějaké gumové či jiné pásy. Máte někdo zkušenost či tip?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Kdysik sa to řešilo vyřazenýma pásama z pásových dopravníků (např. haviři byli dobrým zdrojem dyž sem bydlel ešče ve Fridexu-Mistexu a OKD fungovalo)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Tak mě zase brusel (podle vzoru prdel) nasrál.... fčíl sem šel okolo telky, dyž tam běžely zprávy na čété a mluvili tam o GDPR a že asi milion firem to postihne od 25.5.2018... tadyhle sem si o tom něco přečet a sem z teho jelenec.... moje firma (s.r.o.) obchoduje POUZE s podnikatelskými subjekty (právnické a fyzické osoby), nikoli s občany.... může mi, prosím, někdo, jednoduše a stručně vysvětlit, co budem muset dělat od 25.5.2018 jinak? To už nebudem moct posílat nabídky/objednávky a (skenované) faktury mailem?

Do prdele s bruselem.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Nejsem odborník, ale jinak budeš muset dělat asi úplně všechno. Já se o GDPR nedavno bavil s nasim ajtakem a ten kolem toho už půl roku tancuje.
A že obchoduješ jen s PO nic neznamená. Nikdy Ti nikdo neposlal CV, nemáš zaměstnance? Máš vše zabezpečeno proti úniku dat včetně např. ztráty mobilu, jak dlouho uchováváš emaily, jak máš vyřešeno "zapomenutí" každého kdo o to požádá...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Jak říkal majitel jedné české, cloudy poskytující firmy->až příjdou, tak ty data nemám. A poserte se ;)

Nicméně ano, nedovedu si představit, že si menší firma (jako si dokážu představit tu tvoji), která si prostě brutální fixní náklady, které plné dodržování GDPR přinese, nebude moc dovolit, bude mít vše 100%. V tomhle smyslu je to jenom další páka na malé a střední podnikatele, kteří se znelíbí vrchnosti. Když se bude hledat, tak se vždycky najde. A ty pokuty jsou brutální
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Léta jsem záviděl, že jsou na světě státy, co nejsou v RVHP. A teď závidím těm státům, co nejsou v EU. Bába Makrela a gerontofil Macron jsou pro mě teď tím, čím byl v mládí Brežněv. Ztělesněním diktátu. Bohužel :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět