trackday

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: trackday

Příspěvek od Bond007 »

nepridate se nekdo 10.5. do mostu na akci KSA?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

jarka píše:Jestli budu mít natuněný auto, volnej den o víkendu a počasí nebude na ho.no jako teď a bude se mi chtít :) - tak možná pojedu s kámošem do Mostu v rámci nějaký akce 29.3. s AMB (150,- za 10min). Takový malý test novýho nastavení před Ringem (btw: tam budeme o víkendu po 27.4. kdyby někdo jel ;) ).
Je k tomu vic info? Jak je to s ubytovanim a tak?

Bond: o co go? Nejaky dalsi info?
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: trackday

Příspěvek od jarka »

Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: trackday

Příspěvek od M.Z. »

Vrooom píše:Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D
Dá se objednávat i onlajn.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: trackday

Příspěvek od Bond007 »

Vrooom píše:
jarka píše:Jestli budu mít natuněný auto, volnej den o víkendu a počasí nebude na ho.no jako teď a bude se mi chtít :) - tak možná pojedu s kámošem do Mostu v rámci nějaký akce 29.3. s AMB (150,- za 10min). Takový malý test novýho nastavení před Ringem (btw: tam budeme o víkendu po 27.4. kdyby někdo jel ;) ).
Je k tomu vic info? Jak je to s ubytovanim a tak?

Bond: o co go? Nejaky dalsi info?
Čtvrtek 10.května 2018 - Popis akce: volné klubové jízdy po celý den

Přibližný program: jízdy na okruhu od 09:00 do 18:00 (běžná klubová akce)
polední přestávka 13:00 – 14:00
(může se změnit) hodinové teoretické školení o sportovní jízdě (pokročilé i začátečníky)
catering a VIP salonek po celou dobu konání akce
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše:
Vrooom píše:Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D
Dá se objednávat i onlajn.
toho 2.4. jen na miste.
jarka píše:Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .
Hm, mne taky neco boucha vzadu, jakoby od diffu, ted to stalo snad 3 tydny v servisu a nic spatnyho nansli :-( ...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: trackday

Příspěvek od jarka »

Tak to já doufám, že nějaký skrytý šotek není - jen prostě čekám ve frontě za závoďákama, než se na mě dostane řada na klasický malý zbrojení. Dneska jsem měl nějaký malý splín, tak jsem to vyřešil novou koncovkou výfuku, kterou jsem dlouho zvažoval a teď byla v akci za dobrý peníz. Těším se až se to všechno nazbrojí, jak to zas bude trochu jiný auto.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: trackday

Příspěvek od Snowman000 »

Na nieco takoveto bych chcel niekedy ist :ymhug:



Tiez by ma zaujimalo ze jak sa k niecomu takemu da dostat z tej opacnej strany, ze jak sa clovek stane tym spolusediacim ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

jarka píše:Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .
Nevis jak je to se shanenim ubytovani treby tyden pred odjezdem? Byva to zaplneny? Nejaky doporuceni na hotel? Rad bych se tam vydal a mel sebou nejakyho pruvodce :-)
Odpovědět