Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

kopíruju z OF.cz:
pavproch píše:
pavproch píše: takže dyž už sme tedy v ta3 na silvestra vlétě, taxme šli na koupák.... venkovní.... :mrgreen:
čti Vrbov.... má to svoje kouzlo promenádovat sa venku v plavkách, dyž má vzduch těsně nad nulou.... akorát sa potmě krapet blbě opaluje, no... :wink:
Neska bylo repete: vzduch -5st C, voda +38 st C, pobíhat venku v plavkách ve sněhu je prostě bomba!

Mnohé se ve Vrbově zlepčilo, neska už to tam komplet vypadá jak asi by v současné Evropě vypadat mělo.... :smt023
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska půlden (ráno sem sám tvořil frontu na lanovku, ve dvanáct spěchal na oběd) SKI Bachledova - IDEÁLNĚ urolbované, dobrý sních (v noci 3-5cm nového), málo lidu, bezvětří, ráno sněžilo, potom kouřmo. Zn. ideál. Btw, jezdí už aji ty nové sjezdovky, teda jedna z nich (Furmanka II).

\m/

Jinak teda ještě upřesňuju fčerejší snownews: Nová Lesná, Smokovce, Bachledova = cca 20 až 30 cm, na Štartu (1300mnm) už je přes půlmetru, na Skalnatým (1800mnm) metr, v Lomnickém (2200mnm) možná až ke dvěma (metrům).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Lyžárna

Příspěvek od eMJe »

Ja som bol v Bachledke zaciatkom januara. Na pomalsich vlekoch som este nebol, niektore stupacky na lyze na zabradli bez plastu (len kov), zjazdovka s vlekom, ktore boli zverejnene ze su otvorene neboli, na kupu listka som cakal 30 minut. Ako bonus dostal kamarat od vlekara pred zaverecnou vynadane ci nepozna hodiny, ze on ho uz nepusti (inak sa k autu nedalo ist). Par minut PRED poslednou jazdou.

Dalsi den sme isli do Tatranskej Lomnice. Zjazdovky neupravene, o ratraku ani chyru ani slychu. Skratka rakuske ceny za slovenske sluzby. Zase som na par rokov vylieceny z lyzovacky na Slovensku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska čertomlyn od J (na kameňačkách): dole cca 10cm, nahoře asitak metr, lyžovatelno v lese ale jen nad 1000mnm, níž tomu brání šutry pod prachem bez základu. Fajne, i dyž byly "arktická" kosa - dole ca -8 a povětřo jaxfiň, nahoře určitě hluboko pod mínus deset, ale až tak moc tam nebořilo jak dole, pocitová ale i tak kolem mínus dvaceti. Zítra má být ještě větší sibiř ale stejně asi pudu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Dobře!

Obrázek

To bude pocitových -50
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lyžárna

Příspěvek od vonkreuz »

@ PP jako bych dneska dopoledne zahlédl tvoji Pindici v Trojanovicích.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

eeeee, já+pindica sme byli na opačné straně (v malinovém pod čertomlýnem)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Prkna neska nebyla, mám sa ráth. Ráno bylo na poustevnách -18, na lysé -21 a fučelo, taxem se na to vysrál. Po obědě sem byl na zdrproproch tady za humny a stejně sem zmrz jakpsí howno (bylo jenom mínus deset ale fučelo jak kráva). Dobře že sem ráno neblbnul na lyžích.

Dobrá zpráva - vycházka v Hurikánech LaS (mínus deset, hodina a půl šlapání ve sněhu 5-15cm) a NEbyla mi zima na prsty u nohou (tenká+tlustá fusekle). Jinde po těle mi zima byla.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od HondaMan »

Mě těch 21 ráno odradilo, ale po obědě na me zasvítilo sluníčko, přestalo foukat a já nakonec vyrazil.
Nelituju. Většinu jsem dokonce šel bez bundy. Až vrchol s, protože se ochladlo na -18 a začalo foukat.
Skialpů jsem tam ale více snad ještě neviděl. Bezručova chata byla obložená lyžema ze všech stran.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Závidím mrazuvzdornost, já čím sem starší (a rozyebanější sportem a lékama), tím víc sem náchylný na zimu.... chjo no, kor dyž sem vlastně "zimní potvor"....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět