Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od retron »

to je indivindi barva? v konfigu to nevidim
se těšim na kódování :D
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Tak jestli to koupíš, tak tě myslím neomylně poznám, trošku pochybuju, že by tu jezdil druhý takový (když si vezmu, kolik je příplatek za exotickou barvu).
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Ještě plk - jak má R relativně plochou křivku kroutícího momentu, tak mi ani nepřišlo, že by to na dálnici zrychlovalo nějak moc líp než moje RS. Jenom do okamžiku, kdy jsem se podíval na tachometr a tam bylo o 30 km/h víc, než jsem očekával :-D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Jj, barva individual...
Uvidíme, kam se dostanu s cenou ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Barva odvážná. Já na zelenou metlu na RS neměl koule. Ale v hlavě červíček vrtal :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

EL_XEL píše: R.........mi ani nepřišlo, že by zrychlovalo nějak moc líp než moje RS. Jenom na tachometru bylo víc, než jsem očekával :-D
=)) =)) =)) Já nemůžu fakt ne.
Kdykoliv svezeš kohokoliv i v 2x silnějším voze, než má on, hodnocení je okamžitě nic moc...
Golf 250 -nic moc, Formule 300 - taky nic moc? On-board při 250 kmh. Všichni řeknou že jedeš sotva 150.
Co jako čekáte? Gripen?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Vnímání rychlosti může být i v pomalejším autě větší. Někdy je to plus (když jde o zábavu), jindy minus (když jedeš daleko).
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

driver píše:
EL_XEL píše: R.........mi ani nepřišlo, že by zrychlovalo nějak moc líp než moje RS. Jenom na tachometru bylo víc, než jsem očekával :-D
=)) =)) =)) Já nemůžu fakt ne.
Kdykoliv svezeš kohokoliv i v 2x silnějším voze, než má on, hodnocení je okamžitě nic moc...
Golf 250 -nic moc, Formule 300 - taky nic moc? On-board při 250 kmh. Všichni řeknou že jedeš sotva 150.
Co jako čekáte? Gripen?
Protože zdání klame...

Všichni (i novináři často, bohužel) jsou pořád odvázaný z krouťáku u nafty, jak je vysokej a jak to táhne odspodu, přitom to, co subjektivně vnímají jako brutální zátah, je jenom změna krouťáku z "nula hovno" na "hodně" (jestli se nepletu, vnímají třetí derivaci rychlosti, ale kdyžtak mě někdo opravte).

Proto taky může benzín s (relativně) vysokým výkonem působit "pomaleji" než kopající dehet. Přitom na to, jak rychle auto jede, má vliv jenom a pouze aktuální výkon motoru (který lze přepočítat na kroutící moment na kolech, který určuje, jak pěkně to bude v danou chvíli zrychlovat).

BTW: Zatím jediné auto, kde jsem si opravdu řekl "kurva, to je síla", byla M5 minulé generace (tj. oturbený osmihrnek).
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od retron »

jo to ja uz u e39 M5, tam to opravdu měnilo perspektivu kde ještě je možné předjíždět
ovšem když jsem jel za eRkem ze Špindlu a oba jsme začali předjíždět tak to fakt zdání neklamalo a byl fuč :D
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Myslet znamená houby měřit.
Panamera TDI taky táhne nic moc a je to nejrychlejší nafta na světě ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět