Kodiaq

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Kodiaq

Příspěvek od jerry »

BOB: Souhlas. Fabriky to původně zacílili trochu jinak, pak pochopili, že trochu šikovným marketingem mají před sebou široké možnosti. Proč ne, pokud jsou obě strany spokojeny, dobrý byznys.

Btw tak jako já moc nechápu SUV, většina mých vrstevníků taky nechápe, že se rád svezu rychle. Ale ne všichni, třeba takový PP jo :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Kodiaq

Příspěvek od Stepan »

BOB: Souhlas. Ikdybych prachy na nejake GLx, Xx nebo Qx mel, vedomi, ze budu jezdit stejnym autem (v pripade GLC) jako moje spoluzacka ze stredni, kterou v soucasnosti obdelava sedesatilety podnikatel, me naplnuje opravdu velkym odporem :-\

Ikdyz kamarad z VS ma prvni X6M a je to celkem hukot. tam bych se s tim asi smiril :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodiaq

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: já tě taky chápu. I můj kolega v Itálii, kterýmu je skoro 70 a nedávno ho chytli na tamní dálnici za over 300kmh :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Kodiaq

Příspěvek od Stepan »

Jak je to vubec v Italii s ujizdenim? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodiaq

Příspěvek od řidičBOB »

honziss: to opravdu nevím, proč a asi to ani nechci chápat. Tohle je poslední model. Nejlepší zde je Mark&Lewinson. Sedačky také nejsou špatné. Ale sahat na ta tlačítka, toho se opravdu štítím...v roce 2018. V Xedos9 jsem z toho uchcával, ale to mi bylo 18 ;-)
Je to v nějakém Sport+ módu, bo to je jediný, ve kterým to něco dělá a spotřeba je 11,7. Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodiaq

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: nevím...on je v postavení, ve kterém se ho to netýká.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Kodiaq

Příspěvek od Stepan »

\m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Kodiaq

Příspěvek od jerry »

Stepan píše:BOB: Souhlas. Ikdybych prachy na nejake GLx, Xx nebo Qx mel, vedomi, ze budu jezdit stejnym autem (v pripade GLC) jako moje spoluzacka ze stredni, kterou v soucasnosti obdelava sedesatilety podnikatel, me naplnuje opravdu velkym odporem :-\
Stepan: Tohle vůbec nechápu. Mně je skoro šedesát, ale tohle bych nikdy nefinancoval. Sám před sebou bych si připadal uboze.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Kodiaq

Příspěvek od Stepan »

Dotycneho znam pres par spolecnych znamych. Z doslechu: Prachy nadelal smelinama na obchodnich partnerech, zena ho i s detmi ze strachu opustila (parkrat jim pry nekdo otravil psy, ruzne vzkazy a chlapi v kozenych kabatech stojici pred domem), pratel moc nema, protoze jich vetsinu okradl/podrazil/nevratil jim penize, firma se mu casem rozsypala pod rukama, protoze delal relativne specifickej B2B obor, kde se vsichni znaji, takze uz nemel s kym kseftovat, tak to honem vytuneloval, zadluzil se i proti vlastnim zamestnancum a uz to jenom potrebuje nejak doklepat do konce zivota, tipuju, ze mu radove vyssi desitky milionu, mozna i lehce pres 100mio, za nehtama zustat mohlo. Mozna jeste nejake nemovitosti k pronajmu, nevim, radsi vedet nechci. On sam je asi rad, ze to prezil. Vlastne, jestli je pravda alespon pulka toho, co se o nem rika, tak se divim, ze to prezil...

Tak jakou pak mas zivotni radost? Rodina pryc, pratele pryc, vybudovanej odkaz zadnej...tak si holt koupis velkou karu, hodinky a nabalis si nejakou kurvu, abys mel s kym jezdit na dovoleny. A to GLCcko v socce klidne prikoupis. Az te tahle omrzi, auto ji seberes a das ho jiny :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Kodiaq

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:honziss: to opravdu nevím, proč a asi to ani nechci chápat. Tohle je poslední model. Nejlepší zde je Mark&Lewinson. Sedačky také nejsou špatné. Ale sahat na ta tlačítka, toho se opravdu štítím...v roce 2018. V Xedos9 jsem z toho uchcával, ale to mi bylo 18 ;-)
Je to v nějakém Sport+ módu, bo to je jediný, ve kterým to něco dělá a spotřeba je 11,7. Takže asi tak.
No tak hlavne ze kodiaq je lepsi :-bd
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět