Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Naštěstí jsem z Ignáce a Miaty trochu hluchej, tak tohle problém určitě nebude :D . Trochu se bojím spíš toho, že ten SSS co jsem zkoušel mi nepřišel nějak rychlejší proti Ignácovi - spíš naopak takový víc utlumený (rozhodně byla reakce na plyn o dost vlažnější). Ale to si asi zvyknu...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Tak a už jsem taky členem Sporťáků :D . Ještě asi potrvá než se udělá základní LSD údržba ;) , ale na jaro to bude cajk. Má to jedinou nevýhodu - manželka už mi vyhrožuje, že se budem střídat.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

A který teda nakonec? Původní 92kW nebo další generaci 100kW s 6kvaltem?
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

6q - nakonec zvítězil rozum a stav, je boží :x
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od francis »

To mas misto ignace? Pekny! At dela radost. Prosim te, je potreba po zabudovani lsd upravovat predni geo nebo to staci nastavit na standardni hodnoty? Nepocitam individualni cilene nastaveni
Mirek
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od mattonecz »

pekny kola
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od HondaMan »

Kola jsou pěkná. Jen na ně v době vzniku auta neexistovaly zimní pneu a i s letními je to na prd..
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Jojo, je to nástupce Ignáce - další nasupený prcek :) . Ad. LSD: pokud půjde nastavit malý odklon tak to asi udělám, ale nepředpokládám že by to šlo. Jinak klasika 0 sbíhavost a cca 0,5° negativní odklon. Ale to se ještě uvidí, jestli tam ta špéra vůbec půjde... Pneu ještě uvidíme, ale ty kola padnou jak prdel na hrnec, tak se mi to nechce měnit - minimálně než ojedu ty co tam jsou. Jinak zimáky půjdou samo R16 nebo R15.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od HondaMan »

Ad zimáky: A smí se to dle TP? Měl jsem pocit, že v TP byly jen R17.
Stejný problém jsem měl u Clia RS, kde 195/45 R16 v zimním rozměru sehnat nešlo a R15 tam byly v obskurním rozměru 185/55R15 na asi 5" širokém ráfku...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Mám alternativní rozměr 195/50R16 v německým TP, ale když koupím něco jinýho tak s typovým listem to nechám dopsat.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět