Založení pneuservisu

Když se chcete ponořit do nitra...

Založení pneuservisu

Příspěvekod Tonda21 » ned 11 úno 13:26

Zdar! potřeboval bych poradit nějaký blog nebo stránky pro pneuservisáky. Chci si udělat v domě pneuservis a potřeboval bych to s někým prokonzultovat. Hlavně ohledně vybavení, jestli stačí poloautomatický nebo plně automatický, ať neplatím zbytečně moc za vybavení. Koukal sem se na značku xxxxxxxx a cena poloautomatiky je asi desetina toho co automatika, aspoň co sem se díval na xxxxxxxxxx. Potřeboval bych vědět, jestli má cenu investovat nebo je to pro začínající pneuservis zbytečný.
Naposledy upravil pavproch dne ned 11 úno 20:22, celkově upraveno 1
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
Tonda21
Spolujezdec

Re: Založení pneuservisu

Příspěvekod Tommino » ned 11 úno 16:48

Ahoj, pokud ti nevadí probrat to s prodejcem, tak se mi klidně ozvi....pokud budeš chtít, napiš SZ s telefonem a zavolám ti. Ale plná automatika nebo poloautomatika není určitě rozdíl 10ti násobný.....to jsi se musel špatně dívat.
Tommino
Autoškolák

Příspěvekod AntiRadary.cz » stř 14 úno 13:00

Tommino: Pokud tam byly aktivní odkazy, tak se Ti asi neozve, jelikož to byla zjevná reklama prodejce pneu vybavení.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.com
AntiRadary.cz
Mistr volantu

Příspěvekod pavproch » stř 14 úno 17:43

jo, byly , už nejsou..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod Tommino » čtv 15 úno 08:17

Aha, já se v tomhle nevyznám :)
Tommino
Autoškolák

Příspěvekod Tonda21 » úte 20 úno 23:18

Dobrý den Tommino. Dík ozval se mi do SZ týpek co zakládal servis taky sám, tak už s ním řeším i podnikatelský věci :-D Už ani nevím, kam všude sem psal, takže sorry za pozdní odpověď. Pro ostatní hele nevím o jaký reklamě je řeč, chtěl jsem poradit hlavně portály, kde můžu řešit autoservisy - založení, vybavení atd.
Tonda21
Spolujezdec

Zpět na Technika