Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Ta masérská ruka na voliči automatu po větší část manévru. Hlavní je mít styl a vypadat jak Vin Diesel :D
Vlastně, k čemu je dobré mít takhle debilně umístněnou kameru v autě?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Se divím, že to vůbec vzal do obou rukou, správný frajer za každých okolností, má pravačku na voliči automatu. Ale jak ho chytala za ruku :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

Divné, déšť nevypadal tak hrozně aby ve 140 hrozilo takové rodeo. I když já dneska třeba sklouznul do závěje a to jsem ani nejel :D
《》
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Úplně ztracený kašpar...
Maškaráda špatné ergonomie ovládání, to je nutné dělat dojem totálního idiota? Loketní opěrka?
Proč si rovnou nelehne? Začátek videa za dvě dvě, potom to vylepšil a na závěr se evidentně poučil...
Zajímaly by mě gumy a geometrie ale ve 140kmh jak to chytneš na jednu stranu v takovém malém autě, proč ne...
Tipuji to na kombinaci vody pod kopcem akvaplanink a nárazový vítr a aerodynamický vliv kamionu současně.
Jestli měl dynamické řízení tak měl volant v některých chvílích prakticky na max, zajímavé je, že podvědomí je v krizovce silnější, než vědomí, viz druhá ruka.
A to umístění kamery tam měl pro záznam jiné jízdy
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda: úplně v poho tě takhle rozhodí kaluž. Pár takových míst, když hustě prší, je i na našich dálnicích. Jedno takové jsem nedávno natočil - jak tam byl rozstřelenej ten Passat ve svodidlech. To je velmi známé místo, kde je to prakticky furt, když prší.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

BOB: Já nepsal, že podnikání za účelem zisku je špatný. Naopak sám podnikám. Ale když se zisk optimalizuje tím, že se vše možné převáží po Evropě a světě, nepovažuju za normální. Započítají se pouze výrobní a přepravní náklady a kde jsou další "skryté" náklady jako zničené silnice, ztracený čas v zácpách, znečistěné prostředí atd? Nakonec si to o trochu lacinější zboží zaplatíme jinou formou dráž. Zvláště když se k tomu přidá guláš všemožných nesmyslných dotací. A ty lopaty za volanty kamionů jsou jen důsledkem.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

No, silniční daň se platí. Mýto a jiné poplatky za dálnice také. Že ty peníze jdou jinam, je věc jiná. My tady opravujeme x měsíců kousky D1 a všude kolem, za stejný čas a poloviční peníze, udělají několik km dálnice nové...
Já už jenom čekám, kdy ten Ťok začne makať! Protože za 4 roky se nic nezměnilo. Tedy alespoň k lepšímu ne.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

jerry píše:když se zisk optimalizuje tím, že se vše možné převáží po Evropě a světě, nepovažuju za normální.
Důsledek zlobované politiky. Když máš daný systém, tak v něm ryby plavou, jak vlci stanovili. Vždy bylo jasné že lokální zdroje mají sloužit lokálně a né na druhé půlce zeměkoule, jenže zatím lid nedokázal prosadit, že se mu to nelíbí a politici dělají, co korporacím vyhovuje, nic víc v tom není, je to prosté jak facka.

Bob: Který ministr dopravy vlastně, od R89, z těch 20ti, konal správně? Nezaznamenal jsem ANI JEDNOHO.
Naposledy upravil(a) driver dne pát 19 led 09:33, celkem upraveno 2 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Zajda: úplně v poho tě takhle rozhodí kaluž. Pár takových míst, když hustě prší, je i na našich dálnicích. Jedno takové jsem nedávno natočil - jak tam byl rozstřelenej ten Passat ve svodidlech. To je velmi známé místo, kde je to prakticky furt, když prší.
Presne, specialne D10 kolem Labe, pred Turnovem nebo tesne pred Libercem, tam neni problem 50m souvisly vody u levych svodidel.

Kdyz jsem byl mladej a hloupej, tak jsem presne timhle zpusobem zboril focuse, od ty doby si to pamatuju :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

driver: minulost mne až tak moc nezajímá. Ono ani žádný z nich nevykřikoval nic o dálnicích a nevystavoval svou mordu na billboardy s tím, že makáme a nenecháme se zastavit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět