AAA

Volné diskuse na libovolná témata...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: AAA

Příspěvek od mattonecz »

Poté co sem tam včera byl, tu špínu už nechci vidět.
Po telefonu mi za Astru nabídli XXX, kolik bych si představoval, na místě 270 tis. To auto má hodnotu cca 370tis.
Nějakýmu dědovi tam za Focus 2 v naftě nabídli 10tis! Prý, že musí vyměnit brzdy za 8tis. To jistě ty zloději budou měnit brzdy.
Jen sem tam přijel a už sem chtěl jít pryč, samý slizouni nesympatický. Ještě, že mně to řikal docela normální člověk, kterej chápal, že je to výsměch. Říct mi to ten malej nagelovanej buzerant, co se tomu dědovi v podstatě vysmál, asi bych mu dal rovnou jednu výchovnou.
Měl sem o nich hodně nízký mínění, ale tohle je fakt dno :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA

Příspěvek od řidičBOB »

není nad osobní zkušenost :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: AAA

Příspěvek od k86 »

kdyz si poslechnes prvni nabdiku a jdes do prdele tak se nediv, ze to zkusi
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: AAA

Příspěvek od GeneHawkins »

Tomu nerozumím. Jako že ho chtěli nasrat a odradit?
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: AAA

Příspěvek od k86 »

Ne, jen zkouseli ho tam casove podrzet a nabidnout mu vykupni cenu xxx. To by udelal kazdej, proste zkusili to, treba byse chytl.
Proste to zkusili. To ze se po prvni nabdice nasral a odesel je jeho chyba. Kdyz reknes ze nesohlasis, tak nasleduje 2., 3., 4., 5. nabidka. Bud to prodavajici vydrzi a dostane se na rozumnou cenu a nebo jede nasranej pryc. Pokud na to clovek ma dost casu (klidne 5 - 8 hodin) tak s cenou se jde dostat na royumnou mez. Nelze ale cekat, ze kdyz se auto prodava (kdo vi jestli a kdo vi jak dlouho) za 370t tak v AAA tech 370 dostane. To muze byt dalsi duvod proc se "nasrat" a odjet.
Pokud by bylo auto prodejne na trhu za 370, proc teda lezl do AAAcek?
Ja tam prodaval, protoze ATOSe by bylo temer nemozne prodat. Prvni nabidka 47, pak 57 a nakonec jsme skoncili na 58. Tak jsem to tam nechal ( minus cca 2500 na nejakou administrative nebo co)
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: AAA

Příspěvek od jerry »

Je fakt, že když se to tam vysedí a má člověk nervy na smlouvání, tak možná jo. Před dost lety jsem tam prodal feldu, docela dost dohadování, pořád někam telefonovali a nechali mi vždy sedět v čekárně. Po cca 2 hodinách jsem oznámil, že teda definitivně odjíždím, a ejhle nabídli dobrou cenu. Pak se dost lidí divilo, jak jsem dobře prodal, v podstatě i já. Ale bylo to před lety, jak teď nevím?

Ještě dodám, že se považuju a jsem i považován za schopného dosáhnout velmi příznivých cen kdekoliv. Oni ale těží nejvíc z lidí co nemají přehled, neumí či je jim hloupé smlouvat nebo to prostě neřeší. Což mnou výše popsaný případ nebyl. Proto věřím, že jim to vynáší. Hodně lidí nechce či neumí smlouvat a chtějí mít vše rychle z krku. Ale já, bych to dělat nemohl. Jedna věc dobře udělaný obchod mezi rovnocennými partnery, druhá naplno těžit ze slabosti a neznalosti druhých. Je to takový druh "šmejdů".
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: AAA

Příspěvek od ctrl_j »

k86 píše:Ne, jen zkouseli ho tam casove podrzet a nabidnout mu vykupni cenu xxx. To by udelal kazdej, proste zkusili to, treba byse chytl.
Proste to zkusili. To ze se po prvni nabdice nasral a odesel je jeho chyba. Kdyz reknes ze nesohlasis, tak nasleduje 2., 3., 4., 5. nabidka. Bud to prodavajici vydrzi a dostane se na rozumnou cenu a nebo jede nasranej pryc.
Ja to vidim presne naopak. Cim vic lidi a cim casteji se nekdo nasere a odejde, tim je vetsi pravdepodobnost ze prestanou s tim psychickym terorem co tam predvadi.
Tady v CR se vseobecne vi, ze si mistni obcan necha libit kdo vi co a podle toho se ten maloobchod chova. Operatori, potravinove retezce, poprodejni servis temer cehokoliv; na turisty mame taxikare, smenarny v centru Phy atd.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: AAA

Příspěvek od Zajda »

k86 píše:Pokud na to clovek ma dost casu (klidne 5 - 8 hodin) tak s cenou se jde dostat na royumnou mez.
:)) To si snad děláš prdel, strávit půl dne u nějakých zmrdů na dvorku.
《》
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: AAA

Příspěvek od retron »

nabídli mi po telefonu cenu, co jsem měl, prý že mají A3jek málo, tak jsem teda do té prdele naivně jel, ikdyž jsem měl tucha, že to bude marný výjezd...taky že jo, na místě mě nejdřív nechali vychladnout a pak mi nabídli asi o kilo míň, tak jsem se otočil na podpatku a jal se na odchod (naštěstí na mě nezkoušeli fintu se zadržováním techničáku), pak hned přihodili deset, což mi přišlo jako výsměch a pokračoval jsem dál a že se teda ještě optá šéfa, na to už jsem ani nečekal. Posléze asi za hodinu volali, že mi teda nabídnou víceméně tolik kolik chci a ať tam přijedu. V rámci zachování duševního zdraví jsem to s díky odmítl. Během té asi hodiny se tam protočilo několik aut, vše víceméně protiúčtem, nechápu, když jsem to tam viděl nekoupil bych si tam ani ventilek.
ESA to po telefonu zkoušela podobně, nutno uznat, že na místě byli daleko profesionálnější a napřímo řekli kolik jsou ochotni dát. Nakonec přijel pán, zaplatil co jsem chtěl a poděkoval.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: AAA

Příspěvek od francis »

Nam v ackach nechteli vykoupit auto, ze je to udajne srot. Nasledne slo za 25 000 pres bazos a vsichni spokojeni
Mirek
Odpovědět