zánovní octavia rs tsi

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

zánovní octavia rs tsi

Příspěvek od M.Z. »

Kolega shání nějaký pěkný 1-2 letý kousek, liftbak, ideálně v manuálu.Kdybyste o nějaké dobré nabídce věděli, budu rád, děkuji.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: zánovní octavia rs tsi

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:Kolega shání nějaký pěkný 1-2 letý kousek, liftbak, ideálně v manuálu.Kdybyste o nějaké dobré nabídce věděli, budu rád, děkuji.
Nechtel by cupru 280? Vyroba 12/15, do provozu 01/16. Stribrna, cerna kuze (bez tech bilych nesmyslu), DSG, navi, naky asistenti a drobnosti. Aktualne najeto 38tkm, 3 vymeny oleje (millers CFS), naky filtry atd s maximalni peci. Je na 19" OEM zimacich a pridam 4 novy letni gumy. Auto se u me melo dobre, bud chrape v garazi nebo lita dalky po dalnici vetsinou...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: zánovní octavia rs tsi

Příspěvek od Brus »

Dnes jsem zrovna premyslel nad tim, za kolik to nabidnout, jenze kdyz to nekdo koupi, tak zase budu muset jezdit s mx5 :)

A stejne uz to ma skoro 2,5 roku
Pravda vyděsí
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: zánovní octavia rs tsi

Příspěvek od honziss »

Brus píše:Dnes jsem zrovna premyslel nad tim, za kolik to nabidnout, jenze kdyz to nekdo koupi, tak zase budu muset jezdit s mx5 :)

A stejne uz to ma skoro 2,5 roku
Ja to moc neresim, dostal jsem nabidnutej dobrej protiucet. Auto musim odevzdat 13.3., kdyz do ty doby nekdo nabidne lepsi cenu, je to jeho :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: zánovní octavia rs tsi

Příspěvek od M.Z. »

Chlapi, určitě mi svoje nabídky pošlete, nic není černobílé, třeba by po něčem skočil.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět