Nová váha vzduchu - motor se dusí

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Nartelian
Adept autoškoly
Příspěvky: 19
Registrován: ned 06 lis 15:11

Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od Nartelian »

Ahoj,
mám tu takový problém. Jelikož stará, originální váha Bosch odešla, jezdil jsem nějakou dobu s odpojenou vahou. Nyní jsem si koupil neoriginální váhu vzduchu Delphi. Auto s ní normálně funguje až na jeden drobný problém. Pokud při akceleraci přišlápnu plyn až na podlahu, auto se okamžitě dusí a dusí. Pokud však plyn k podlaze stláčím plynule, vše funguje normálně. Jelikož se jedná o staré auto, o koupi originální váhy Bosch se tu nedá bavit. Je tohle normální chování levnějších vah, či ji mám reklamovat. Díky.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od oxik »

Delphi fakt ne, kup origo Bosch co tam patří, nic jiného nepomůže
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od martinecko »

Co to je za auto? Pri vymene vahy vzduchu sa vo vela autach musi urobit aj kalibracia rj motora, problem nemusi byt novy senzor.
Nartelian
Adept autoškoly
Příspěvky: 19
Registrován: ned 06 lis 15:11

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od Nartelian »

Jedná se o Hyundai Accent LC (1,5; 66kW) r.v. 2001. Originál tam byla Bosch f 00c 2g2 042. Dalším problémem je, že je v Česku krapet k nesehnání.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od Kavis »

Taky bych zkusil vynulovat adaptacni hodnoty a pak videl, jestli se to zlepsilo, nebo resit jinou vahu..
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od oxik »

Případně Bremi by možná taky fungovalo a není nijak drahé https://granex.cz/front/tecdoc/product/default/1095164
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Nová váha vzduchu - motor se dusí

Příspěvek od Kavis »

Tvl co to je za cenu? Sem se ze srandy prihlasil k jednomu z nasich dodavatelu a zkopiroval to oem cislo a vyskocila mi hella 8534,- a ngk za 8640,- bez dane. dafuq? :D
Odpovědět