Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

taxem fčera nevyhodil svůj hlas z wokna ani nedal jeho část komančům či jiné zvěři.... ti, co sem je volil, získali krajský průměr 7,88% :x
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 683
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Politický koutek

Příspěvek od Kavis »

Jestli myslis Svobodne, tak ja jim to hodilil taky, ale u me to z okna bylo.. (1,02%)
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Politický koutek

Příspěvek od bambus »

Tady v bývalém Rathově království dopadli jen o málo lépe 2,16% :(
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od vonkreuz »

pavproch píše:taxem fčera nevyhodil svůj hlas z wokna ani nedal jeho část komančům či jiné zvěři.... ti, co sem je volil, získali krajský průměr 7,88% :x
Když jsem to minulou neděli rozebíral s přítelem z tvého krajského města, příliš z beraní koalice s jednorukým pirátem nadšen nebyl. A když jsem viděl ty plakáty s lidovým a obyčejným "Ivošem" brnkající na strunku podobnosti se známým "hraným dokumentem" s Bohúšem, taky jsem křivil hubu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Já to hodil modrým kmotrům. Výsledek očekávaný, Fialovo žvásty po vyhlášení výsledků směšné.
black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Dle rčení "Kdyby mohly volby něco skutečně změnit, už dávno by je zrušili..." bych šel volit jen v případě hlasování pro sebe, svého rodinného příslušníka nebo známého; v opačném případě bych si připadal jako hejl vyjadřující podporu někomu neznámému na základě pár porcí mediálních slibotechnických krasožvástů.

Politiku vnímám jako tragikomické divadlo pro stádo, kde čím přesvědčivějším a vytrvalejším lhářem a pokrytcem se člověk stane, tím je v této oblasti úspěšnější. Výjimky jako vždy jen potvrzují platnost pravidla.
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: Já mu rozumím...je zázrakem, že ta strana je 4. v celkovém součtu. Podle mne je to dobře nastartované... Ale stejně - přístí zastávka: kupim si vás všecky, aneb vedoucí úloha Agrofertu!
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od oxik »

JČ-chtel jsem svobodnym, ale o by vazne bylo stejne jako vyhodit z okna, nakonec jsem to dal twitteru a exhejtmanovi, Zimolu nemuzu vystat.. posledni kapka bylo rio-lipno..no bohuzel to nevyslo
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše: Podle mne je to dobře nastartované... Ale stejně - přístí zastávka: kupim si vás všecky, aneb vedoucí úloha Agrofertu!
Přesně jsi to vystihl.
..........................................
Poznámka pod čarou.
Bohužel v tomto systému nefunguje vláda lidu ale vláda korporací.
To, co Babiš dokázal, nevymysleli ani nejlepší scénaristé hollywoodu.
Rivalita nebo byznys?
Žerete jim to i s navijákem?
Přílohy
Sobotka-Babiš-600x343.jpeg
Sobotka-Babiš-600x343.jpeg (51.73 KiB) Zobrazeno 3842 x
HM4d2408_bf2k9652.jpg
HM4d2408_bf2k9652.jpg (100.77 KiB) Zobrazeno 3842 x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět