Auto pro radost do 150-200tisíc

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
pgd
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13 zář 14:51

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od pgd »

Neváhal bych
https://auto.bazos.cz/inzerat/65185473/ ... A-32V6.php
Busso je spolehlivý, kastle pozink, podvozek citlivější a svezení neuvěřitelný ...
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od vonkreuz »

pgd píše:Neváhal bych
https://auto.bazos.cz/inzerat/65185473/ ... A-32V6.php
Busso je spolehlivý, kastle pozink, podvozek citlivější a svezení neuvěřitelný ...
Vidíme, že ty jsi se spamem skutečně neváhal...
Je tam samozřejmě klasická chyba "8 airbagu". Auto má jen 6 airbagu, protože někdo zase spočítal krytky s nápisem airbag.
Pár slušně orezlých GT jsem už viděl. Busso je mechanicky spolehlivé, ale nejvíc trpí na rozvody. Ikdyž výrobce píše 100 000km na rozvodech, lepší je výměna 60 000km.
Za tuto cenu splňuje krásně poučku o tom, že je dobré mít cca 20% navíc na první servis. Rozvody, oleje, brzdy a je tam 25 000Kč pouze za materiál jen to fikne.
pgd
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13 zář 14:51

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od pgd »

vonkreuz píše:
pgd píše:Neváhal bych
https://auto.bazos.cz/inzerat/65185473/ ... A-32V6.php
Busso je spolehlivý, kastle pozink, podvozek citlivější a svezení neuvěřitelný ...
Vidíme, že ty jsi se spamem skutečně neváhal...
Je tam samozřejmě klasická chyba "8 airbagu". Auto má jen 6 airbagu, protože někdo zase spočítal krytky s nápisem airbag.
Pár slušně orezlých GT jsem už viděl. Busso je mechanicky spolehlivé, ale nejvíc trpí na rozvody. Ikdyž výrobce píše 100 000km na rozvodech, lepší je výměna 60 000km.
Za tuto cenu splňuje krásně poučku o tom, že je dobré mít cca 20% navíc na první servis. Rozvody, oleje, brzdy a je tam 25 000Kč pouze za materiál jen to fikne.
Proč se spamem? Shání auto do 200k, tohle je za 100k tedy mu na ponákupní údržbu zbývá hafo (s tou snad musí počítat tak jak tak). Těch chyb je tam víc, už třeba jen že je auto označeno jako GTA ...
Za zhlídnuti by určitě stálo, konec konců ho má v užším výběru.
maxel
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26 pro 22:50

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od maxel »

Díky za tip, ale Alfa to na 99% nebude.
Po tom, co jsem se svezl ve FoFo ST, mam v plánu 3 MPS a Mini, oživim paměť s E46, to myslim dam do kupy jako finálovou trojku a z té budu vybírat.

Proto by se mi teď nejvíc hldili (ex)majitelé a jejich zkušenosti. Recenze a testy je jedna věc, reálný provoz většinou věc druhá.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2582
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od Vrooom »

Ja bych usetril a nasel nejaky pekny e46 compact okolo 100k. Auto vypada divne, ale mohla by s tim byt velka zabava.
maxel
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26 pro 22:50

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od maxel »

Compacta ne, to neni moje krevní skupina.
Taková třídvéřová jednička s třilitrem, to by byla jiná. Ale je jich málo a dost si drží cenu.
maxel
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26 pro 22:50

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od maxel »

Jelikož se v mém okolí žádný majitel nepohybuje (a soused na FoFo prej teď nebude mít čas), a projíždět auta z inzerce na netu mi nepřijde moc košér, pokud byste měl někdo následující vůz a byl/a byste ochoten/na mi věnovat hoďku času a projíždku, budu rád za SZ. Nejlépe Praha a okolí nebo jižní Čechy. Oběd/sváča na mě ;)

BMW 330ci E46 s manuálem
Ford Focus ST 225 nejlépe třídvířko
Mazda 3 MPS 2.3
Mini Cooper S 125Kw
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od k86 »

Pokud se nakonec pro to ST rozhodnes, zkontroluj jak byly menene oleje a hlavne JAKE oleje.

novej motor se tezko shani
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
maxel
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26 pro 22:50

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od maxel »

Ikdyž zatim vybráno nic neni, je to asi dost velký favorit.
Co se týče oleje, jsou nějaké, na které si dát bacha?
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Auto pro radost do 150-200tisíc

Příspěvek od k86 »

Londoner píše:Tak pokud chce nekdo kochaci CLK tak asi nebude chtit Clio sport ze jo :)

Ale to CLK uz je fakt "gaucovity" auto, s tim zadna rychlejsi/zabavnejsi jizda moc nepujde je ovsem otazka jestli je takovy pouziti planovany, pokud ne tak smele do toho.

Pokud chce CLK a vybira z ST a mini, tak clio je zcela na miste :p
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Odpovědět