Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

prvním postem dát najevo, že jsi debil...slušné!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pouze uveřejňuji odpovídající reakci na povýšené a zlomyslně výsměšné příspěvky výše zmíněných jedinců, to je vše.
Ani vám neupírám právo na vaše hluboce promyšlené hodnocení mé osoby na základě holé věty o 2 slovech.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Ty dvě věty mi opravdu stačí.
Popis skutkového stavu v prvním postu si ani nic jiného nezaslouží než posměšky. Alkohol, drogy a podobné sračky za volant prostě nepatří a každý, kdo má alespoň lehce nadprůměrné IQ, to ví.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

Někomu stačí málo.
Rovněž neupírám nikomu právo se nad druhé povyšovat a vysmívat se "cizímu" neštěstí či utrpení.

K vašemu poslednímu příspěvku jen dodám, že dle vaší dedukce má tedy téměř celý zbytek Evropy podprůměrné IQ, protože do určité výše toleruje řidičům přítomnost vysoce nebezpečné drogy methyl-ethylalkoholu v krvi.

Češi zjevně vědí a umí vše nejlépe a všichni ostatní jsou hlupáci.

Asi proto je na tomto území tak široce rozšířená a dlouhodobě pěstovaná kultura zlodějiny aneb "kdo nekrade denně aspoň hodinu, okrádá sebe i svou rodinu", vykradený a zadlužený státní rozpočet, značná část populace závislá na alkoholu a tabáku atd.

Prostě ráj na zemi plný naprosto dokonalých andělů.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Demagogie by ti šla...spojovat toleranci alkoholu (v drtivé většině států 0,5 promile) s drogami, to je slušný výkon.
Zamotat do toho ještě komunisty a podobné žvásty...
Podstata této diskuze je ale jinde a zjevně ti uniká. Když někdo sedne za volant pod vlivem čehokoliv, je blbý. Pokud má občanku, tak ví, že si něco vzal a že je to v zemi, ve které žije, zakázané. Nebavíme se vůbec o tom, zda je to dobře nebo špatně. Prostě je fakt, že to je zakázané a pokud i přes vědomí si toho zákazu usednu za volant, tak musím být srozumněný, že pokud mne chytnou, bude mít jistě následky.
Nikdo se na nikoho nepovyšuje, jak se snažíš naznačovat. Je to jenom pouhé konstatování stavu. Někdy to tak možná nevypadá, ale většina (a to drtivá) řidičů nejezdí pod vlivem...alkoholu a už vůbec ne drog.
Pokud se ti stávající právní úprava nelíbí, tak kandiduje do politiky...myslím, že s tvým demagogickým přístupem bys měl šanci nebo se odstěhuj jinam, kde si budeš jezdit v dvojkou v žíle a s 2g ve frňáku.
Btw: když už si chceš hrát na pana chytrého a používat chemické názvy, tak jsi o nich něco málo zjistí... Tolerance methyl-ethyl alkoholu...to asi ne ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

Soudruhu, soudruhu...

Takže mi by dle vašich slov šla demagogie, ovšem vy tvrdíte, že alkohol není droga. Začínám uvažovat, jestli si na mně jen netrénujete svůj trolling skill.

Pokud to myslíte vážně, jde buď o hrubou nevědomost, nebo lžete záměrně, abyste si obhájil např. svůj pozitivní vztah ke konzumaci alkoholu (závislost na alkoholu, příjem z prodeje alkoholu...).

Chemické názvosloví mi ve škole moc do hlavy nelezlo, uznávám svou chybu - nejedná se o methyl, nýbrž o methanol, který se nachází byť v minimálním množství v ethanolu - alkoholu.
Mám vložit odkaz na methanolovou aféru s desítkami mrtvých a slepých?

Z vašeho příspěvku mám dojem, že zastáváte názor "Pořádek musí bejt, i kdyby fotra věšeli." nebo též "muž s aktovkou nesmí projít" neboli slepě a bez vlastního uvažování dodržovat sebenesmyslnější zákony čr zformulované zajisté výkvětem zdejší právnické obce pro všeobecné blaho všech občanů.

Nejste/nebyl jste zaměstnán u policie nebo armády?

Leccos by se tím vyjasnilo.

Nicméně můj původní příspěvek nebyl adresován vám, ale dvěma jiným uživatelům fóra, kteří dali svou povýšenost a škodolibý výsměch neštěstí jiného najevo ve svých příspěvcích.

palas - "A nezabudni si pred cestou niečo dať, nech sa tá podmienka vyplatí." - sprostá dehonestace druhého ve smyslu "vím, že v kuse chlastá a fetuje za volantem, i když ho vůbec neznám"

sulcik - "dobře ti tak....." - neboli "borci jako jsem já se to nikdy nemůže stát", "přeju druhému jeho neštěstí"
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

netvrdím nic takového. Tvrdím, že methyl-ethyl alkohol je holý nesmyl, jelikož methylalkohol je jed a v ethylalkoholu (lidově nazývaný alkoholem) se nesmí methylalkohol vůbec vyskytovat ;-)
Methanol je adekvátní názvosloví pro ethylalkohol - jedná se o totéž. Odkaz vkládat nemusíte, protože všem, co mají alespoň páru o chemii (já ji pár let studoval) tak ví to, co jsem psal výš. V té aféře šlo právě o to, že při destilaci nebyl dodržen postup a nepatrné množství methylalkoholu se dostalo tam, kde vůbec být nemělo. Methylalkohol je totiž velmi prudký jed.
A zase ta demagogie...pokud by fotra věšeli... Kdyby fotr spáchal TČ takového ražení, že by mu za něj hrozil trest smrti, tak why not? Možná by ti neškodilo nastudovat principy demokracie a možná o něco lépe než ten tvůj slavný methyl-ethyl alkohol ;-)
ad palas: kolega palas asi vycházel z několika medializovaných případů
ad sulcik: ano, třeba se mu to nemůže stát. Nechci mluvit za něj, ale sám za sebe: ano, nikdy se mi nemůže stát, že sednu za volant s alkoholem, zbytkovým alkoholem nebo pod vlivem drog. Je to věc, kterou ovlivňuji sám. Takže ano - dobře mu tak, když je hloupý, fetuje a pak s tím usedne za volant. Nikdo ho k tomu nenutil.

BTW: oslovení soudruhu si nech od cesty - vnímám to jako větší urážku než kdybys mi řekl, že jsem kokot. Chápeme se?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
PalaS
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: pon 04 dub 16:44

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od PalaS »

Lachende, Ty si alter ego zakladateľa? Nepotrebujem sa obhajovať, ale môj príspevok nebol zďaleka taký povýšený a výsmešný ako Tvoje následné reakcie. Mám z nich silný pocit, že sa potrebuješ hádať. A sadnúť pod vplyvom nie je cudzie nešťastie, ale jeho voľba.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

@řidičBob
Rád se nechám poučit člověkem chemie dostatečně znalým - zajímá mě především 1 věc, kterou jsem zatím nebyl schopen vyhledat - Je možné při správně prováděné destilaci připravit naprosto čistý ethylalkohol, nebo v něm vždy zůstane zcela minimální množství methylalkoholu? A prosím odpovězte pravdivě. Neboť jsem přesvědčen o tom, že právě stopové množství methylakoholu přítomné ve směsi po destilaci činí z konzumace alkoholu nebezpečnou a zdraví škodlivou kratochvíli.

Z vaších předchozích slov - "spojovat toleranci alkoholu (v drtivé většině států 0,5 promile) s drogami, to je slušný výkon." vyplývá, že alkohol a drogy vnímáte odděleně, tedy že alkohol mezi drogy nepatří. Ale možná jsem to pochopil nesprávně, a vy jste to myslel tak, že alkohol je natolik nebezpečnou drogou, že si zaslouží vlastní kategorii. S čímž bych neměl velké problémy - alkohol totiž působí na několik "center slasti" v mozku zároveň - o čemž si všechny ty "ilegální" drogy mohou nechat jen zdát.
K čemuž můžeme přidat ještě fakt, že postavíme-li vedle sebe lahev s methylalkoholem a ethylalkoholem, ani profesor chemie zrakem nebo čichem nepozná rozdíl. A tuto vysoce nebezpečnou drogu označujeme za legální a její konzumaci za přijatelnou.

Nikdy neříkej nikdy sou...., ehm... koko...., tedy pane řidičiBobe.

@palas
Hádat se rozhodně nepotřebuju, ovšem je pravda, že jsem ani nemusel reagovat na váš a sulcikův komentář, neboť se mě tato situace osobně nijak netýká. Příště nechám váš posměšný trolling vůči člověku, po němž pod jakoukoli záminkou dupou státní zaměstnanci bez odezvy. Snad to zvládnu.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Správně prováděná destilace na správném zařízení, ethylalkohol zcela vyloučí. Má jiný bod varu. Mimochodem - protijed methylalkoholu je právě ethylalkohol, takže při požití ethylalkoholu, se doporučuje bezprostředně požít větší množství, co možná nejsilnějšího, ethylalkoholu. Takže pro bezprostřední otravu organizmu je rozhodující právě koncentrace, ale methylalkohol je škodlivý i při dlouhodobém podávání v malých dávkách. Tedy vlastně - on samotný škodlivý není, ale v těle se okamžitě rozkládá na látky tělu škodlivé a dřív nebo později to odnesou jako první ledviny.
Možná pro tebe činí škodlivou kratochvíli - alespoň dle tvého projevu tak lze soudit.
Nemám pocit, že alkohol by byl považován za vysoce nebezpečnou drogu - ani ve smyslu legislativním a ani nijak jinak. 200g vodky nemá ani zdaleka takové účinky, jako 2g pervitinu nebo 200g haše.
Opět se evidentně pouštíš do něčeho, o čem víš ještě méně než o chemii. Demagogicky to pospojuješ a vyjde z toho krásný blábol, který je do nebe volající. Už jenom fakt, že postavíš-li vedle sebe lahev s ethylalkoholem a methylalkoholem, je legrační. Sice je od sebe po čichu a dokonce ani podle chuti nerozeznáš, ale čistý ethylalkohol není pro běžného člověka dostupný a čistý methylalkohol je pro běžného smrtelníka jenom snem...pokud si tedy nepostavíš destilační kolonu a nepokoušíš se jej oddělit třeba ze zimní směsi do ostřikovačů nebo si na černo nepálíš trnky, apod. Takže argument zcela mimo...nakonec, jako vlastně každý tvůj zbytečný post.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět