Cyklisté na ulicích

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od doriftonigga »

Teda to video s ostřikováním cyklistů... Větší pitchovinu jsem teda letos ještě neviděl. Hovado!

Souhlas s Bullym. Tohle hraní si na vychovatele a pak se s tím chlubit na netu mi jde proti srsti. "Mám dashcam, tak si jdu hrát na zachránce světa."

Zrovna takového jsem dneska potkal. Kamerka na skle, aby točil ostatní, a sám předjíždí jak debil na plný pod horizontem.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od řidičBOB »

Bully: nic takového jsem nenapsal, takže tyhle rychlé a demagogické závěry, si nechej do jiné diskuze.
Cyklista je stejný účastník provozu, jako kdokoliv jiný. Tím pádem má stejná práva i povinnosti. Pokud vyžaduje ohleduplnost od ostatních, sám by se ohleduplně chovat měl.
Je na tom něco, co nedokážeš vstřebat?

drifto: kamera točí, co se děje...nic víc a nic míň. Osobně nemám problém s tím, že mne někdo také natočí. Osobně nemám nic proti přestupkům, pokud neobtěžují ostatní. O ohrožení ani nemluvě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Bully
Řidič začátečník
Příspěvky: 124
Registrován: úte 24 lis 00:36

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od Bully »

ridicBOB:
precti si, co presne kdo pise a na koho kdy reaguje. Pokud te ale opravdu rozciluje uz i tvoje vlastni chovani, je to zjevny signal s tim neco zacit delat ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od řidičBOB »

Kecy....
Ale pokud bych měl chuť s tebou dále diskutovat, tak budu tvé posty citovat, aby ses v tom neztrácel a následně neplodil zbytečné posty o ničem...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od bojler »

NeoCykliste maji proste jenom pravo a hotovo. Normalni lidi jezdi slusne na kole, neocyklista ma hlavne "pravo na sdileni". Slabou utechou je, ze treba v Italii jsou jeste trikrat horsi. Tam jedou vedle sebe tri a treba se poser.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od řidičBOB »

Zrovna v té krajině jsem a mohu říct, že místní řidiči si s tím umějí velmi snadno poradit :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od jarka »

bojler píše:NeoCykliste maji proste jenom pravo a hotovo. Normalni lidi jezdi slusne na kole, neocyklista ma hlavne "pravo na sdileni".
Bohužel mi to přijde jako univerzální cesta, kterou se ubírají "vyspělé" západní země.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od driver »

Eda píše:sam jezdim silnice a je videt ze spousta ridicu ma rudo pred ocima jenom vidi cyklistu
Aby ne, když potom dřepíš tři hodiny u krajnice, než se to sepíše, dalších asi 10hodin vysvětlování a nakonec se dozvíš, že jsi měl předvídat... A ten hnusný pocit i když nejsi viník, ale možná jsi mohl brzdit o sekundu dříve, ten zůstane napořád, i když za nic nemůžeš.
Potom se nediv, že mají rudo před očima, když musí na psychotesty, na školení, na lékařské prohlídky a potom potkají nějaké cyklozmrdy, co hazardují s životy všech v okolí:
124kmh na kole po dálnici v provozu :ymparty:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Ironfist
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 12 kvě 17:29

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od Ironfist »

Poslední výzva, tento týden uzavíráme dotazník, tak přispějte názorem ;)
Ironfist píše:Ahoj všichni,

dělám s kolegy z Dánské Technické University studii zabývající se sdílením ulic mezi řidiči a cyklisty. Cílem je zjistit jak postoje a názory ovlivňují ochotu sdílet ulice s cyklisty, potažmo jezdit na kole ve smíšeném provozu, a kde cyklisté a řidiči spatřují největší problémy při sdílení ulic. Byli bychom rádi, kdybyste vyplnili náš dotazník. Jako motivační bonus můžete vyhrát některou z cen v hodnotě až 2000Kč.

Odkaz na dotazník:

https://www.surveymonkey.com/r/CPNYS95
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od driver »

Zdroj + další humorné značky zde

867-znaceni-kuriozity2.jpg
867-znaceni-kuriozity2.jpg (41.93 KiB) Zobrazeno 6198 x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět