 ). Masozřejmě nejlépe i s novými vodícími trny (+ upevnňovací šrouby a krycí harmoniky) a novými těsněními a prachovkami v samotném brzdiči a brzdovými hadicemi. Nemluvě o výměně brzdové kapaliny. Taková jedna technická poznámka - nádržka na brzd. kapalinu v motorovém prostoru mívá odkalovací přepážku a při normání výměně bordel stejně dál zustává v systému na dně nádržky. Koupil jsem ve zdravot. potřebách velkou 150ml "proplachovací" stříkačku+silikon hadičku z aquaristiky a vytáhnul starou brzdovku z nádržky a hlavně z prostoru za odkalovací přepážkou.
 ). Masozřejmě nejlépe i s novými vodícími trny (+ upevnňovací šrouby a krycí harmoniky) a novými těsněními a prachovkami v samotném brzdiči a brzdovými hadicemi. Nemluvě o výměně brzdové kapaliny. Taková jedna technická poznámka - nádržka na brzd. kapalinu v motorovém prostoru mívá odkalovací přepážku a při normání výměně bordel stejně dál zustává v systému na dně nádržky. Koupil jsem ve zdravot. potřebách velkou 150ml "proplachovací" stříkačku+silikon hadičku z aquaristiky a vytáhnul starou brzdovku z nádržky a hlavně z prostoru za odkalovací přepážkou.edit: na mazání a konzervaci brzd zvenku a nebo zevnitř ideálně tyto produkty:
PLASTILUBE - Univerzální mazací pasta ATE - AT 700015 (vnější použití)
Pasta na hydraulické části brzd a spojek ATE - AT 700009 (vnitřní použití v brzdiči)




 
  . Podle všeho je to tím, že podsvícení displejů a celkově celé kapličky je dělané ledkama. Navíc brýle mají tmavá sklíčka, takže nevidím ani ručičky.
 . Podle všeho je to tím, že podsvícení displejů a celkově celé kapličky je dělané ledkama. Navíc brýle mají tmavá sklíčka, takže nevidím ani ručičky.
 myslim ze to bude vlastnost polarizacnich bryli...
  myslim ze to bude vlastnost polarizacnich bryli...