New Hyundai Tucson 2015

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od řidičBOB »

...kdyby tam raději byl adapt tempomat, stavitelné tlumiče nebo nezávislé topení...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od noveautičko »

..jako má např.?..máš nějaké adepty?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od řidičBOB »

Q5? X3?
Yeti/Tiguan/Kuga a pod - to jsou koncepčně docela stará auta. Naproti tomu je Tucson úplná novinka, kde bych to předpokládal...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od noveautičko »

Q5?X3? ses pomát,že? ty začínají na melounu :D možná ještě Tiguan..ale Kuga,Yeti taková trága..hochu,hochu..
a já psal o víceprvkové napravě a bezpečnostní kapotě v základu.. ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od řidičBOB »

základní cena mne nezajímá... Já mluvím o nové technologii, která je v drtivé většině i u velmi prémiových značek a modelů, v příplatkové výbavě. Pro pomaleji chápající - možnost si za to připlatit, když už si za necelý meloun (což lze snadno) nakonfiguruji nějakou korejskou mrdku.
Kuga a Yeti jsou o xlet starší modely a použitá technika tomu také odpovídá. Počkáme si na modely nové...
Ale chápu, že když si hnůjdaje kupují zoufalci, tak pro ně taková věc, jako nezavislé topení, je španělská vesnice...

K čemu mi je bezpečnostní kapota? Vždyť to je věc, kterou za celou životnost vozidla ani nechci vidět v akci! A víceprvková náprava? No, 99% řidičů jí v autě při jízdě ani nepozná... Navíc, když se náprava udělá pořádně (jako třeba u O3), tak víceprvek ani není třeba a funguje to stejně skvěle.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od noveautičko »

právě jsi se vyjádřil jako zaoufalec..každý kdo nekoupí značky tebou uvedené je zoufalec?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od řidičBOB »

Proč bych se vyjadřoval jako zoufalec? Že mám jiný názor na věci, za které utrácím své peníze? Jdi si někdy sednout do salonu na Hnůjdaj a uvidíš, které modely táhnou, v jakých cenách a výbavách a co to je za lidi, co si ta auta v drtivé většině kupují... Pak je fajn si také sednout na servis a koukat, jak jsou ti stejní lidé nasraní, když mají cálovat opravy u aut s 5ti letou zárukou.
Jestli nevíš, o čem píšeš, tak raději postuj ty debilní obrázky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od noveautičko »

co sem pleteš slepici O3? :-j ta bezpečnostní kapotu zrušila,pro úsporu :)) a terén co Hyundai Tucson ani náhodou nezvládne..a neurážej kupující této značky..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od řidičBOB »

Octa, v provedení Scout zvládne totéž, co Tucson. To není žádný tereňák. Nevím, jestli si někdy řídil auto typu Yeti/Tiguan/Scout třeba v Hummer centru? Když už jsi schopný o tom tak básnit?
A O3 jsem sem dal záměrně, jelikož slabší verze mají klasickou nápravu a silnější víceprvek. Bylo kolem toho hodně povyku a nakonec se v praxi ukázalo, že klasika funguje opravdu báječně a víceprvek drtivá většina ani nepozná, že tam je.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od noveautičko »

na silnici to drtivá většina nepozná a co dál? chceš říct,že v základu tyto auta projedou terénem stejně? dnes fakt nemáš den..těch několik cm světlé výšky pro Hyundai Tucson stačí pro lepší pruchodnost terénem..+víceprvek..
Odpovědět