Autorádio

Když se chcete ponořit do nitra...
mateas97
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22 lis 23:21

Autorádio

Příspěvek od mateas97 »

Dobrý den, potřeboval bych poradit s novým autorádiem do mého auta. Mám Volkswagen Polo 9n. Představuji si rádio, které umí rozpoznat MP3 a má USB slot. CD Mechanika není podmínkou a cenová relace cca 2500 - 3000 Kč. Děkuji moc za rady a návrhy :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od řidičBOB »

Nechci být zlý, ale snad umíš používat Google - TADY máš celou plejádu autorádií.
BTW: pokud by tvůj dotaz směřoval k tomu, jaké hraje dobře, tak do 3000,- se na zvuk moc nehraje...který navíc stejně dělaj hlavně bedny pak mnoho dalších drobností :ymcowboy:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mateas97
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22 lis 23:21

Re: Autorádio

Příspěvek od mateas97 »

Vpohodě, google používat umím, ale mně jde o to, jestli by mi někdo poradil nějaké rádio v dané cenové relaci, protože například s ním má třeba dobré zkušenosti a naopak špatné zkušenosti. Rádio si vyhledat umím, ale mám problém se rozhodnout a navíc reference od zkušených uživatelů, kteří se zde nacházejí, tak ty mne taky zajímají. Možná jsem uvedl úvodní požadavek velmi stroze. Moje chyba :(
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od řidičBOB »

Hele, v této ceně to fakt není o tom, jestli lepší nebo horší. Prostě vem to, co se ti líbí. Vyloženě chybu s žádným značkovým neuděláš.
Ono - dneska tyhle autorádia už moc lidí nepoužívá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
racer
Autoškolák
Příspěvky: 81
Registrován: pon 12 lis 19:30

Re: Autorádio

Příspěvek od racer »

Já mám vcelku dobrou zkušenost se značkou Blaupunkt, ale je to tak 3-4 roky zpátky. Příjem rozhlasových stanic byl srovnatelný s origo rádiem VW Gamma, a vyhovovalo mi i ovládání (hlavní je aby to mělo kolečko na hlasitost). Rozhodně bych doporučil rádio s Bluetooth - snadné pouštění hudby z telefonu + handsfree. Za tu cenu co jsi ochotný zaplatit by neměl být problém takové značkové rádio sehnat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od řidičBOB »

Vybíral bych Blaupunkt, Alpine, Pioneer...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Autorádio

Příspěvek od Spectral »

mateas: Asi tě to nezaujme, ale kdybys chtěl, mám tady v poličce v originální krabici ležící Pioneer DEH-2220UB
(http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/pioneer-deh-2220ub
http://autoradia.heureka.cz/pioneer-deh-2220ub/).
Koupil jsem si ho v roce 2011, k naprosté spokojenosti používal měsíc a poté jsem o auto přišel při totálce. Rádio jsem tehdy (pochopitelně zcela nepoškozené) vytáhl a jako prakticky nové uskladnil pro další auto... Jenomže od té doby mám auta s továrním audiem a to už se nejspíš nezmění :)
Bylo by k dispozici za 1.300 Kč, původní cena byla asi dva a půl. Nemyslím si, že autorádia od té doby udělala nějaký velký pokrok, všechny moderní vymoženosti jako USB nebo MP3 to samozřejmě má a hraje moc hezky.
:ar!
Uživatelský avatar
Bully
Řidič začátečník
Příspěvky: 124
Registrován: úte 24 lis 00:36

Re: Autorádio

Příspěvek od Bully »

Resil jsem shodou okolnosti pred par mesici taky 1DIN autoradio a poridil jsem si Pioneer DEH-X3700UI. V eshopech ho vidim od cca 2100,-Kc a nejenom za tu cenu je vynikajici. CD mechanika s podporou MP3, USB port+ AUX port na celnim panelu, podpora Android/iPod, obrovske moznosti nastaveni kombinace barev podsvetleni treba podle interieru vozu, moznost ruzneho textu a zobrazovani na displeji. Velke moznosti individualniho nastaveni equalizeru a zvuku vubec, podpora zesilovace atd. atd. atd. .
Sam vitam (volitelnou) moznost pekne citelneho zobrazeni hodin, jinde je v aute nemam :) , nebo si treba pustim muziku spolecne s GPS ze smartphonu, kdy me jdou pokyny z navigace do repro v aute se soucasnym ztumenim hudby. S dobrymi repro a vytlumenim se z nej pry da vyloudit kvalitni audio, urcite lepsi a za min penez, nez se snazit o totez s drtivou vetsinou vestavenych OEM radii.
Neznam presne oznaceni modelu, ale existuje ten stejny model i bez CD mechaniky.
michaelp
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20 říj 08:45

Re: Autorádio

Příspěvek od michaelp »

Ahoj lidi, abych nezakládal nové téma, nevíte mi poradit zda pasuje tohle autoradio http://www.tonystore.cz/univerzalni-2din-autoradio do Citroen Xsara Picasso? Předem dík
Henry.kouk
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 19 led 17:32

Re: Autorádio

Příspěvek od Henry.kouk »

Zdravím pánové. Doufám že tohle je správná konverzace kde se můžu zmínit o zajímavém článku o typech autorádií této doby :D Každopádně, jaké aurtorádio máte vy ve svém automobilu? 1din, 2din? Jaký je přesný rozdíl?
***
Odpovědět