Nový Jaguar XJ

Co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od merlin »

Ja som taka konzerva :D pre mna su nove Jaguare moc "moderne"
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od brasci »

mne sa tieto nové jaguare tiež nepáčia...

najviac sa mi páčilo toto xj
Obrázek
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od trent »

Mě se líbí jak současné modely, tak ty starší. XJ z obrázku nade mnou je krásné, ale je fakt, že pokud v dnešní době chce automobilka vylepšit prodeje, musí mířit na mladší klientelu. Přeci jen toto auto spíš sedí k muži 50+. Pár staromilských třictátníků prodeje nevytrhne.
...enyky benyky na holý pupíky...
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od Reese »

Můj šéf si objednal 3.0D, tak můžu poreferovat až mu to přijde. Ale mně se to auto jednak nelíbí (je to vykradené XF, vypadá to jak nějaká čínská kopie) a pak jsem asi staromódní a koupit takovéhle auto s dieselem považuji za zvrhlost. Jeho parametry vypadají na papíře dobře, ale Jaguar, to je pro mě V8 a ještě lépe s kompresorem. Tyhle kombinace ve mně evokují pocity typu "mám tak na Superb, ale koupil jsem si Jaguar". A podle prodejnosti luxusních aut s nafťáky je to asi častý případ.

Uvidím co realita, zjistím v pondělí kdy mu to dorazí.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od goes »

zrejme uspesni lide vedi co je dovede k uspechu, a proto si objednavaji tyto kombinace a jsou tedy zvrhli.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od Deli »

:D :D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od ExFun »

Je to jasná návnada, ale i tak.

Postata je podle mě v tom, že lidé, co na XJ mají, málokdy bývají fanoušci aut. Oni mají peníze, většinou znají jejich cenu, a Jag se jim líbí. Pak záleží na tom, zda si auto kupují pro svou reprezentaci. To dělají zejména lidé ve službách. Ti pak kupují nejsilnější benzíny, aby ukázali, že na to mají. Všimněte si třeba flotily Partners.. To jsou lidé, jejichž produkt v podstatě nejde racionálně prodat a úspěch závisí na navození dojmu, že jsou úspěšní.
Tam, kde člověk neprodává sebe, ale nějaký konkrétní produkt, těm bývá zcela jedno jestli diesel nebo benzín, spíše více tlačí na minimalizaci nákladů, takže diesel s nižší spotřebou vyhrává.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od Deli »

Partners - to myslíš ty co prodávají nějaké fin. produkty? Od nich mě uhání jedna slečna a zatim odolávam :D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od HondaMan »

Deli: to budou oni ;) Mě také uhání jeden chlapec od nich. Marně se mu snažím vysvětlit že jsem student a nic nemám... :|
Jen se obávám že stejně jako já jeho, tak že on zná i mě :D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Nový Jaguar XJ

Příspěvek od KoPP »

XJ starý dokonalost... když mě přepadají zvrhlé a nemorální myšlenky, tak prolejzám nabídku starých jaguarů.

a nové? Překabátěné mondeo byl podle mě omyl, ale tohle je prostě pecka stejně jako XF.
Slow and serious
Odpovědět