Dacia Logan

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Dix »

To ano,ale měl jsem to domluvené v PV.
Bez bodů
jack daniels
Pan Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: sob 12 led 13:37

Re: Dacia Logan

Příspěvek od jack daniels »

zrádce :D
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Dix »

Ty pracuješ v Renaultu v KM ?
Bez bodů
jack daniels
Pan Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: sob 12 led 13:37

Re: Dacia Logan

Příspěvek od jack daniels »

nepracuji :D -
Oljams
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 03 říj 22:53

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Oljams »

Hmmm.. Dacia logan MCV 2 (2013)Neviem cie je to az taký super výrobok. Za rok mam najazdené 150 tis.. Predné sklo sa v zime zahlmieva, ťahá od okien a bol v servise kde mu upravili SW pretože som mal problem so štartovanim. Az teraz sa znížila spotreba a dvihlo výkon. Ak ma niekto problem so skapinanim motora a štartovanim odporúčam zabehnuté do servisu. O rok sa sem vrátim a poviem či je to super auto alebo nie.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Logan

Příspěvek od řidičBOB »

Dacia nikdy (ani za dob minulých) nevynikala svou kvalitou. Ale myslím, že kvalita je úměrná ceně.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

Přesně jak píše Bob. Mám už čtvrtej rok užitkáč MCV Van, benzín 1.6, je to ježděný jen po městě a teď to má cca 80tis. Co se spolehlivosti týče, tak nemůžu mít výtku. Je to tažná mula a dře a dře a vyjma benzínu a každoroční výměny oleje nechce vůbec nic (dokonce to ještě nikdy nepoznalo myčku ani vysavač :D ) Když budu dogmatickej, tak řeknu, že to už v záruce dostalo 3x novej termostat, odešel tomu centrál u řidiče (a je znovu na odchodu, dle mě špatně navařenej úchyt motorku, kterej způsobuje odrbávání zubů díky nekolmosti...jen můj tip). Jinak je to strašně hlučný (od kol, a aerodynamický hluk), komfort nula, ale u užitkáče to respektuju. Na druhou stranu korba má 2metry, hravě to uveze tunu, na střechu se dá naložit metrák a čím horší silnice, tím líp to jede (nejvíc se to trápí na pěkným asfaltu při "vysoké" rychlosti(100km/h). Prostě rumunskej původ se nezapře. Co mě se týče, tak pokud to bude mít u rumunů rozumnýho nástupce, tak i další užitkáč bude Dacia. Lepší poměr cena/užitná hodnota neseženeš :ymhug:
Niko nadžanel ko kerdža
Odpovědět