Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Konecne laser scan Nordschleife, to jsem zvedavy jak moc se to bude lisit od modu. Tam jsem se s M3 dostal na 8:12 :-))
http://www.assettocorsa.net/dreampack1

A novy auta taky nejsou marny.
Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od oxik »

Tak dneska jsem s volantem vyzkoušel Project Cars a ani po hodině hraní si na to nemůžu zvyknout. Jsou tam pěkný okruhy včetně Nordschleife a i hezkej výběr aut, ale to řízení mi přijde prostě strašně tupé.. ještě to párkrát zkusím, ale zatím nevidím, co jim tak dlouho trvalo na vývoji spolu se závodníky..
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Zkus asseto, pcars jsem mel jako early acces a nikdy me to nechytlo, ty auto se tam chovaji divne.
Navic v assetu je laser scan nordschleife.
Vsecky ty mista co ve videu popisuje se daji vyzkouset a odzkouset ze se da velmi lehce vysekat :-) ...


Hodne me laka si na NS vyjet nazivo, ale precijen mam strach a rikam si ze bude lepsi si auto radsi osahat nekde na mensim okruhu nez rovnou NS ...
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od oxik »

Snažil jsem se tomu přes víkend přijít na kloub, formuli a nějáký GT4/5 zvládám..dojet do půlky Ringu :D Zkoušel jsem road cars jako 1er M, SLS, FoFo RS, P1 a ať sem na plynu sebecitlivější, pořád je to šílený.. všechno jezdím bez asistentů, ale u P1 se to ani se vším ON nedá uřídit. Ještě zkusím poštelovat nastavení volantu, ale obávám se, že budu muset přesedlat na to asseto :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Tak to bude rukama :-D ...

Nicmene pcars ma divnou fyziku za limitem. V tomhle je prave asseto perfektni, auta jsou i za nim citelny. (teda jak ktery :-D ...)
Staci kouknout i na sim fora, AC miva nasobne obsahlejsi vlakna nez Pcars, to je fajn arkada na playstation ...

Az vytahnes E30 M3 na NS tak uz Pcars nezapnes ... :-D

Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od oxik »

Vecer jsem jeste koukal na videa z Ringu s formuli a tem lidem se ta auta chovaji uplne jinak, proste plynulejc.. mam podezreni na shit volant :D Prijde mi naprosto nerealny, ze by M3 GT v 90kmh na zahratych gumach v lehke zatacce dostala smyk vsech 4 kol a ja skoncil nekde ve zdi..na trojku :D

EDIT: našel jsem na netu nějaký nastavení aut a je to o dost lepší než default..
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Kavis »

nebyl by odkaz na ty setupy? kolikrat se u toho vytocim, ze sem pak zly i na manzelku :D
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od oxik »

:D Já jsem chtěl mrsknout s volantem o zem :D

tady jsou..
http://projectcarssetups.eu/#/bycar
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Kavis »

:D já nemůžu nic rozbíjet. chodívám si zajezdit až usnou žena s malým. Akorát se chodím vyklidnit na zahradu na cígo :D
Díky... až zas budu mít chvilku na hraní, tak na to mrknu...
Taky jsem podezříval volant, ale u mě určitě z části oprávněně.. mám nějaký lowend logitech.. mám ho tak 5 let a stál kolem 2000,- takže žádná hitparáda. :-q
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od oxik »

můj stál před 5ti lety v akci 900Kč :D ale neměl jsem s ním do teď problém, např. F1 2014 se s ním jezdí krásně
Odpovědět