Honda obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Honda obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Mensie porovnanie...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
martin.sliwka
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: pon 09 črc 14:12

Re: Honda obecně

Příspěvek od martin.sliwka »

No já už ten test možná ani nechci vidět http://www.autoforum.cz/prvni-dojmy/hon ... -si-jisti/ ;o)
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Honda obecně

Příspěvek od Brus »

co ti z toho pro ten test vyplývá?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Honda obecně

Příspěvek od karelpipa »

čau, jaký máte názor na Hodnu Accord 7. generace? Začala se mi hrozně líbit, tak by mě zajímalo, jestli by stála za hřích,, jakej ma podvozek, rizeni, razeni, jestli není v necem zbytečně poruchová atd... (urcite bych bral benzinovou; a protoze vim, ze jich uz neni tolik, tak bych si dle objemu nevybiral, rozhodne ne tolik, jako podle stavu).
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
roman55
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28 led 22:03

Re: Honda obecně

Příspěvek od roman55 »

ja mam Accord 2007 , 2,2 i-CTDI , 103 kw a je to super. Jen tak btw... jejich diesel byl prave moc povedeny a rika se, ze je na stejne, ne-li lepsi urovni, nez koncernove TDI. Byl to prvni diesel u Hondy vyvinuty. Drive byly jen iVTEC a tusim, ze od roku 2003 zacali montovat diesely, prave 2,2 ictdi. Moc povedeny motor, bezporuchovy, mam nalitane 253 tisc km. Jsem druhy majitel, predchozi byl v rodine a kupoval nove. Pokud se budes o neho dobre starat - menit pravidelne provozni naplne, apod.. tak ti nalita i pul mega jak nic :) Podvozek je prijemne sportovne naladeny, oproti treba Superbu, ktery ma podvozek daleko mekci, Accord sedi perfektne v zatackach. i dynamika dieselu je uplne jina jak u koncernu. Diesel od Hodny se chova trochu odlisne, nechava se i rad vytocit, zaber je plynuly, zadny turbo efekt. Zabira plynule az do 4500 otacek, takze zadna stopka pred 4000 ot. Poruchy jsem nemel zadne, jen alternator repasoval a menena nejaka hadice (netusim co to bylo, bylo to u predesleho majitele) Muzu jen doporucit. Mam sedan ve stredni vybave - polokozene sedacky a parada. Plus jeste v servise montovane zadni kridlo a bocni listy na dverich, vepredu a vzadu na narazniku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Honda obecně

Příspěvek od Vrooom »

Dneska jsem videl poprve novy civic type-r. Vypada respektu-hodne. Nadstaveny predek s vydechy za koly jsou super :-), vypada jak dite gt3-rs a civicu. 4 monstrozni koncovky vzadu. Davam palec honde za tuto zbesilost. I kdyz jezdit s podobne vypadajicim autem kazdy den ..., ale jako okruhovka senza.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Honda obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Vmax má výš, ale na 0-100 bych ho dal :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Honda obecně

Příspěvek od Vrooom »

A pak by vas oba JEDNOU pojela Tesla :(|)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Honda obecně

Příspěvek od řidičBOB »

:))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Honda obecně

Příspěvek od Vrooom »

Zajimavy cekal jsem ze to bude celkem "upjaty" auto. Ale zda se ze to ma nejaky jizdni vlastnosti i za hranici gripu. Palec hore honde :-bd
viz. 12:10 a dal.
Odpovědět