jsem debil

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
*obelix*
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 05 úno 11:47

jsem debil

Příspěvek od *obelix* »

Ahoj,

je mi to líto ale musím konstatovat, že jsem .. znáte to normální shon spousty věcí okolo a spěch.. a já zapoměl zavřít víko od oleje když jsem ho dolejval, naštěstí sem ujel asi 15km víc to nebylo... každopádně mám teďka naolejován celý motorový prostor... resp. tu část v těsné blízkosti otvoru pro dolití... všechno co šlo jsem utřel hadrem za studena a teďka se bojim aby se něco nestalo, může to něčemu ublížit??? Olej co se vylil/vystřík/vyexplodoval kolem jsem samozřejmě dolil a stav je na normálu

mam nissan almera N16 (1.5 66kw)

díky za rady
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: jsem debil

Příspěvek od pavproch »

Já byl za stejnýho debila nědy v roce 1997 s e36 318i, při dolívání sem spáchal totéž a taky sem skončil s kompletně "vymalovaným" motorovým prostorem. Co šlo sem otřel hadrem a dál to neřešil.... nemám pocit, že by mělo vliv na funkci kteréhokoli rostlináře... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem debil

Příspěvek od řidičBOB »

taky se mi to stalo u 3.6FSI... Ale než to stačilo vymalovat motor, tak jsem na to přišel, bo se to začlo chovat divně a tak mi to docvaklo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
*obelix*
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 05 úno 11:47

Re: jsem debil

Příspěvek od *obelix* »

díky kluci, to ste mě uklidnili ... :-bd
Temp
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: ned 21 zář 18:46

Re: jsem debil

Příspěvek od Temp »

Hlavně to dolej ;-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: jsem debil

Příspěvek od goes »

ano a pak jsou debilove jako treba ja, ktery si menil olej doma, vypustil, nalil furt pod ryskou, nalil, furt pod ryskou, nalil furt pod ryskou... az pak jsem zacal slapat v oleji, tak jsem zjistil, ze jsem nazsrouboval zpet sroub na vane oleje...
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: jsem debil

Příspěvek od mafel »

stalo se mi to také, při příštím servisu jsem nechal umýt celý motorový prostor
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: jsem debil

Příspěvek od karelpipa »

Mě už se to stalo 2x, naštěstí víčko položené na motoru z něj nespadlo ani po 20 kilometrech :)) Mě ubylo cca 0,1l max.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: jsem debil

Příspěvek od beaumont »

Mně zase jednou mechanik na BMW chytil horní rozvodové kolo jen na dva šrouby ze čtyř a na ty dva ještě nedal závlačky, takže při následující delší cestě se to rozvodové kolo uvolnilo a udělalo díru do víka ventilů. Rozvod zázrakem nepřeskočil a motoru se nic nestalo (dokonce jsem s tím po provizorní opravě dojel nějakých 150 km domů), ale olej byl taky všude po motoru. A následky to nezanechalo, dokonce jsem toho blba mechanika ani nezabil.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: jsem debil

Příspěvek od d1.8t »

Taky 2x. Ale goes musí bejt jako vždycky za největší hvězdu.
RWD
Odpovědět