Mazda - kacko a jeho pindy

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od kacko »

Co s tím ? Nic, jenom upozornění jak jste podvedli stovky spíš několik tisíc lidi☝️☝️☝️ A ještě jste s tím nepřestali!

https://www.mazdaklan.cz/threads/proble ... 150/page-2
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od Shr3k »

kacko píše: sob 19 bře 19:23 Co s tím ? Nic, jenom upozornění jak jste podvedli stovky spíš několik tisíc lidi☝️☝️☝️ A ještě jste s tím nepřestali!
Koho myslíš tím "jste"? Pokud máš pocit, že jsem JÁ někoho podvedl, podej na mě trestní oznámení. V opačném případě utři slzy a nefňukej, život je krátký a v tvém případě to platí tím spíš.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od kacko »

Shr3k píše: sob 19 bře 19:38
kacko píše: sob 19 bře 19:23 Co s tím ? Nic, jenom upozornění jak jste podvedli stovky spíš několik tisíc lidi☝️☝️☝️ A ještě jste s tím nepřestali!
Koho myslíš tím "jste"? Pokud máš pocit, že jsem JÁ někoho podvedl, podej na mě trestní oznámení. V opačném případě utři slzy a nefňukej, život je krátký a v tvém případě to platí tím spíš.
Martin Kokeš už zas vyhrožuje? A není to porve☝️
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od Shr3k »

Marián Kamenický zase naříká, a není to poprvé. Vyhrožování tím, abys na mě podal TO, pokud k tomu skutečně máš důvod? :D
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
William
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27 bře 00:13

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od William »

Marián Kamenický, vy jste tak strašně hloupý, že to ani pěkné není, normálně si začínám myslet zda jste normální. Registroval jsem se sem po té, co jste tento blábol naspamoval všude na FB. Jen porucha vaší Mazdy je opravdu vaše vina, neumíte zacházet s novými dieselovými motory a budete všude spamovat akorát dezinformace. dokonce i pán v tom videu co mluví anglicky to vysvětlovat proč se to stane, jo pardon vy asi neumíte anglicky.... tak vám toho anglicky mluvícího pána budu citovat "Olej se naředí dieselem a tím se zvedne hladina z důvodu překročení nepovedených pokusů o regeneraci, protože při každá regeneraci je zvýšeno množství vstřikovaného paliva a to se dostane přes pístní kroužky do oleje" takže problém zadírání vaček a zničení motoru není úplně vinou automobilky jako takové, ale uživatele který neumí z dieselovým motorem zacházet a koupí si Diesel kvůli spotřebě ale jezdí sním 5-20km, kdy nemá auto šanci se ani pořádně zahřát a provést ještě úspěšnou regeneraci která může trvat třeba i 30-40 minut, ale auto začne regenerovat až dosáhne jak voda ale hlavně olej cca. 90 stupňů celsia. což se možná po 10-20 km provozu povede, ale dost o tom pochybuji. Kde máte tedy tu cca. půl hodinu na regeneraci ? popojedete začne to regenerovat a vy to v tu chvíli chcípnete, bum první nedokončená regenerace a tak to jde dál a dál a dál, až se vám to povede udělat 10-20x a v autě máte místo 5L oleje 8L oleje s naftou, ale určitě za to může výrobce... odpovím vám. Ne nemůže, můžete za to vy, protože jste úplně neskutečně hloupý hlupák, taková otázka, když víte že ten motor je tak špatný jak říkáte proč si ho koupíte hned 3x a ještě ojetinu ?? to mě jen utvrzuje v mém přesvědčení že jste hlupák. Užívejte života
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od Jenyk »

Jan Werich, cituji: „Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od kacko »

William píše: ned 27 bře 00:27 Marián Kamenický, vy jste tak strašně hloupý, že to ani pěkné není, normálně si začínám myslet zda jste normální. Registroval jsem se sem po té, co jste tento blábol naspamoval všude na FB. Jen porucha vaší Mazdy je opravdu vaše vina, neumíte zacházet s novými dieselovými motory a budete všude spamovat akorát dezinformace. dokonce i pán v tom videu co mluví anglicky to vysvětlovat proč se to stane, jo pardon vy asi neumíte anglicky.... tak vám toho anglicky mluvícího pána budu citovat "Olej se naředí dieselem a tím se zvedne hladina z důvodu překročení nepovedených pokusů o regeneraci, protože při každá regeneraci je zvýšeno množství vstřikovaného paliva a to se dostane přes pístní kroužky do oleje" takže problém zadírání vaček a zničení motoru není úplně vinou automobilky jako takové, ale uživatele který neumí z dieselovým motorem zacházet a koupí si Diesel kvůli spotřebě ale jezdí sním 5-20km, kdy nemá auto šanci se ani pořádně zahřát a provést ještě úspěšnou regeneraci která může trvat třeba i 30-40 minut, ale auto začne regenerovat až dosáhne jak voda ale hlavně olej cca. 90 stupňů celsia. což se možná po 10-20 km provozu povede, ale dost o tom pochybuji. Kde máte tedy tu cca. půl hodinu na regeneraci ? popojedete začne to regenerovat a vy to v tu chvíli chcípnete, bum první nedokončená regenerace a tak to jde dál a dál a dál, až se vám to povede udělat 10-20x a v autě máte místo 5L oleje 8L oleje s naftou, ale určitě za to může výrobce... odpovím vám. Ne nemůže, můžete za to vy, protože jste úplně neskutečně hloupý hlupák, taková otázka, když víte že ten motor je tak špatný jak říkáte proč si ho koupíte hned 3x a ještě ojetinu ?? to mě jen utvrzuje v mém přesvědčení že jste hlupák. Užívejte života
Vysoce organizovaná skupina podvodníku!!!


Vilém Zoch ty nejsi hloupej. Ty jsi jedním z těch šmejdů co podvádí lidi už deset let! Já jsem si říkal kde se tady bere tolik šmejdů? Podvádíte už deset let! Nejdřív sem natahal auta určena k likvidaci a prodával je pět let! Reklamace neřešíl a servisy si mnou ruce! Jedna oprava cca 180 000 Kč! A teď reklamace neřeší! S jídlem roste chuť! A jede v tom import, prodejci i autorizované servisy☝️

https://svetmotoru.auto.cz/clanek/svet- ... klidu.html
Bacha na podvodníka

Toto je varování pro potencionální kupce Mazdy!

Martin K alias shr3k, mediální poradce Mazdy, zakladatel ,,nezavisleho’’ fora Mazdaklan.cz a jeden z hlavních organizátorů toho mega podvodu!
Který si byl tak jistý, že jsou všichni blbci, že si dovolil toto vylepit na svůj profil. A který se řídí pravidlem, 100x opakovaná lež se stane pravdou!

Martin K. Reportérka : Co si myslíte o všech těchto " fake news " a jejich účincích ? Pokud člověk nečte noviny , je neinformovaný , pokud je čte , je dezinformovaný . Reportérka : Takže co děláte Vy ? To je dobrá otázka . Jaký je dlouhodobý efekt příliš mnoha informací ? Jedním z důsledků je , že je potřeba přijít s nimi první , ale aby byly pravdivé , to už potřeba není . Jakou odpovědnost tedy máte vy všichni ? Abyste říkali pravdu . Ne jen , abyste byli první , ale abyste říkali pravdu . Žijeme ve společnosti , kde se děje jen to první . Koho to zajímá , hlavní je dostat to na titulku ! Je jedno , koho to bude bolet , je jedno , koho zničíme , je jedno , jestli je to pravda ! Jen to vydat a hlavně prodat !

A který ne svém fóru taky napsal:

Měnil jsem cca po 12-15000 celou dobu Castrol Edge 0W40 a najeto 85000. VIN mezi postiženými, takže se na nic nečekalo, rozdělalo se to a CarGarantie zaplatil za mírně ojetý vačkový hřídel (dvě vačky zprava ze 4 se ojíždějících z celkem , vahadla, podložky, matice a trubky cca 12000 i s prací. Vačky byly ojety o trochu méně, než před měsícem u CX-5 mého švagra (ta samá operace). Turba i vývěva bez problémů, snad díky časté výměně oleje a nasazení inovovaného jemnějšího filtru hned, jak se objevil. Tady je nutno říct, že kdo používá aftermarket filtr, tomu se to vymstí.
Co se týče té degradace oleje, servisní akce R094/16 byla provedena a v PCM je správný SW?

A taky napsal:

Toto je zkopírovaný text z nezávislého fóra mazdaklan.cz od Martina K. alias Shr3k, mediálního poradce mazdy Trolla, hackera a zakladatele ,,nezávislého’’ fóra mazdaklan.cz, mediální poradce Mazdy, který tvrdí, že si to auto koupil v r.2014, ale o problému prokazatelně píše na všech fórech a diskuzích už od samého začátku, kdy se tyto motory 2,2 diesel Sky Active začali prodávat tj. od roku 2012.
Bohužel už tam nepíše, co se stane s motorem po ujetí 15 tis. km s pilinami v oleji než dojde na svolávačku:

Tak se pochlubte, už vás také svolali?
Jak se nám (potencionálně postiženým, tedy těm, kteří mají auto vyrobené cca před polovinou září 2013) tak pěkně zadírají naše výfukové vačky (viz vedlejší téma), tak po motoru kolují kovové piliny a ty nám ucpávají vakuovou pumpu posilovače brzd. Jeden z příznaků je i to, že auto přestává brzdit v okamžiku, kdy motor pracuje na volnoběh, např. při popojíždění po parkovišti a je opakovaně šlapáno na brzdový pedál. Copak u aut s automatickými převodovkami, tam jen hrozí, že se leknete, že auto najednou nemůžete udržet na místě, aniž byste nebyli vzpříčení mezi sedačkou a pedálem brzdy, tak prostě vyřadíte. Ale hodně lidí s manuálem vyřazuje při jízdě z kopce a tam by někteří mohli být najednou velmi nemile překvapeni, když by potřebovali zabrzdit a ono jim to ve stovce neposilovalo.
Postup prohlídky je takový, že:
otestuje se vakuová pumpa při volnoběhu, jestli při opakovaném mačkání brzdového pedálu udrží podtlak nižší než 35 kPa - hodnota u nové pumpy je asi 7-8 kPa
všechny motory (jak s dobrým, tak se špatným podtlakem) jsou pak vypláchnuty vyplachovacím olejem
pokud je pumpa ucpaná, je vyměněna za novou
všechny motory jsou následně naplněny novým olejem a je použit nový olejový filtr
Co mi nejde na rozum je, že byl pro diesely SH nedávno zaveden jemnější olejový filtr SH01-14-302A a starý olejový filtr SHY2-14-302 se má dávat už jen do benzinových motorů PE/PY. Pro tuto akci to však neplatí a pokud není skladem nový, klidně tam prý mohou dát ten starý.

RYBA SMRDÍ OD HLAVY
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od kacko »

William píše: ned 27 bře 00:27 Marián Kamenický, vy jste tak strašně hloupý, že to ani pěkné není, normálně si začínám myslet zda jste normální. Registroval jsem se sem po té, co jste tento blábol naspamoval všude na FB. Jen porucha vaší Mazdy je opravdu vaše vina, neumíte zacházet s novými dieselovými motory a budete všude spamovat akorát dezinformace. dokonce i pán v tom videu co mluví anglicky to vysvětlovat proč se to stane, jo pardon vy asi neumíte anglicky.... tak vám toho anglicky mluvícího pána budu citovat "Olej se naředí dieselem a tím se zvedne hladina z důvodu překročení nepovedených pokusů o regeneraci, protože při každá regeneraci je zvýšeno množství vstřikovaného paliva a to se dostane přes pístní kroužky do oleje" takže problém zadírání vaček a zničení motoru není úplně vinou automobilky jako takové, ale uživatele který neumí z dieselovým motorem zacházet a koupí si Diesel kvůli spotřebě ale jezdí sním 5-20km, kdy nemá auto šanci se ani pořádně zahřát a provést ještě úspěšnou regeneraci která může trvat třeba i 30-40 minut, ale auto začne regenerovat až dosáhne jak voda ale hlavně olej cca. 90 stupňů celsia. což se možná po 10-20 km provozu povede, ale dost o tom pochybuji. Kde máte tedy tu cca. půl hodinu na regeneraci ? popojedete začne to regenerovat a vy to v tu chvíli chcípnete, bum první nedokončená regenerace a tak to jde dál a dál a dál, až se vám to povede udělat 10-20x a v autě máte místo 5L oleje 8L oleje s naftou, ale určitě za to může výrobce... odpovím vám. Ne nemůže, můžete za to vy, protože jste úplně neskutečně hloupý hlupák, taková otázka, když víte že ten motor je tak špatný jak říkáte proč si ho koupíte hned 3x a ještě ojetinu ?? to mě jen utvrzuje v mém přesvědčení že jste hlupák. Užívejte života

REGENERACE? ŠMejde!!! Tak ten šmejd neumí regenerovat taky? Taky jezdí kolem komína? ☝️😀😂
Přílohy
11E99D82-05BC-4BBE-9DBE-0EA7ED10CF4C.jpeg
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od Shr3k »

kacko píše: ned 27 bře 09:39 Vysoce organizovaná skupina podvodníku!!! Vilém Zoch ty nejsi hloupej. Ty jsi jedním z těch šmejdů co podvádí lidi už deset let! Já jsem si říkal kde se tady bere tolik šmejdů? Podvádíte už deset let! Nejdřív sem natahal auta určena k likvidaci a prodával je pět let! Reklamace neřešíl a servisy si mnou ruce! Jedna oprava cca 180 000 Kč! A teď reklamace neřeší! S jídlem roste chuť! A jede v tom import, prodejci i autorizované servisy☝️
Kňůůůů... :D
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Mazda - kacko a jeho pindy

Příspěvek od kacko »

Podvedených je několik tisíc! A ten ksindl se jim ještě vysmívá! To že jim to prochází není jenom tak! Na to si je ten ksindl nějak moc podezřele jistý, že se mu nemůže nic stát!

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/j ... oJRVRUQB_M

https://www.facebook.com/60494013146/po ... 18147/?d=n
Odpovědět