Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

Ja bych volil ten zaklad a nemyslim si, ze by se to dalo s necim na trhu uplne srovnavat. Max tak mx5rf, ale tam chybi vykon a prakticnost.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Za tych 850 nic lepsie neni. Rozumiem argumentu s GR Yaris, ale na druhu stranu za 900 je to zaklad a tam ci chces alebo ne musis dat este ten sport za dalsich 100. Idealne by bolo mat v garazi obe, ale ja bych radsej 86...radsej srandu za kazdych okolnosti ako rychlost za kazdych okolnosti.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od HondaMan »

mattonecz píše: čtv 27 led 21:59 mne to prijde jako super cena, za to mas dnes oktavku 2.0 tdi v lepsi vybave..
S tou lepší výbavou bych byl opatrný. Teď jsem vybíral služebáka za cca 900 s dph po slevě a Superb out úplně. Octa s kompromisama, ale asi jo.

Na druhou stranu GT86 v základu není úplně "více auta" ať si pod tím představujeme cokoliv.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

To je pravda, ze aktualne cim menej cipov tym lepsie ;)
A tiez bych siel do zakladu na tych Prius galuskach
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

A tak jo asi mate pravdu, koukam ze podobne vykonny golf GTI stoji 877, tak to pak asi odpovida.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: pát 28 led 09:57 A tak jo asi mate pravdu, koukam ze podobne vykonny golf GTI stoji 877, tak to pak asi odpovida.
Je to fakt fer cena, na to ze je to unikatna platforma a motor a kasna a ja bych nerozmyslal ani sekundu :ymhug:

Ale pochopim kohokolvek kto si vyberie GTI, kedze jeho uzitne vlastnosti su niekde inde zase...

Ja uz si trosku prepocitaval leasing na GR86, ale v aktualnej zivotnej situacii mi to proste nevychadza =((
Nemate pre mna niekto nejaku brigadku ktoru bych vedel po veceroch robit na PC?
Berte to ako pomoc na dobry ucel :ymdaydream:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Toyota obecně

Příspěvek od M.Z. »

Dej sem číslo transparentního účtu, my se ti složíme na chudé africké děti
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

300€ mesacne na dve chudobne slovenske deti a jedno velke dieta by sa najst mohlo ^:)^

A kazdeho darcu slubim ze necham povozit na GR B-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše: pát 28 led 07:10
mattonecz píše: čtv 27 led 21:59 mne to prijde jako super cena, za to mas dnes oktavku 2.0 tdi v lepsi vybave..
S tou lepší výbavou bych byl opatrný. Teď jsem vybíral služebáka za cca 900 s dph po slevě a Superb out úplně. Octa s kompromisama, ale asi jo.

Na druhou stranu GT86 v základu není úplně "více auta" ať si pod tím představujeme cokoliv.
My máme pořád objednanýho toho 110kw 2.0TDI L&K Superba. Teda v manuálu jo, ale to by šlo určitě ještě změnit. Platit by se mělo 750k bez daně a v březnu by tu měl bejt.
Když se proti tomu podívám třeba na tohle, co je předváděčka: https://stock-cars.skoda-auto.com/260/c ... P6N7009694
Tak si myslím, že vyhandlovat to za tu Toyku GR86 Premium a k tomu 100 litrů na ruku je více než férová nabídka :D

Včera sem o tom tak přemejšlel a říkal si že teda joo, pak teda zase že nééé. Ale jak tady někdo psal, že je jenom 200kusů pro ČR, tak cítím hodně srandy za velmi nízký TCO. 8-x
Asi napíšu dealerovi, za kolik si toho Supa rovnou nechá na skladu a v únoru jsem na značkách. A já si dokázal zapsat všechny předměty na právech, mě v klikání na čas jen tak někdo nepřekoná ;))

Edit: Imo jako "auto" je to úplně stejně k ničemu jako ten Yaris. A záleží kdo preferuje jakou variantu na hraní. Za mě GR86, protože bych to víceméně jezdil daily a Yaris podle testů celkem fest žere a navíc upřímně, co jezdím s STI, tak zjišťuju, že jezdit palbu po okreskách a ranec trakce, není uplně ta zábava, kterou si od auta představuju. Jako sranda to je, ale nějak se to omrzí. A ten Yaris bude, podle mě, vlastně uplně to samý.
Edit2: Na stránkách Toyky ale nevidim žádný info a na jedetoshop, kterej to měl původně leaknout, taky ne... Koukám špatně?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

To TCO aj mna celkom nalomilo, kedze je tu fakt len na dva roky a ked si vezmem, jaku zostatkovku maju 10 rokov stare GT86 s 200000km... X(

Proste to co som mal vypocitane na rozbitu GT86 viem dat ako akontaciu na GR86, uz poriesit len tie splatky :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět