Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Toyota obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Vrooom píše:
ace2 píše:hmm to je slušná hračka. Osobně jsem čekal cenovku tak 750. Za milion už to není uplně daleko od BMW bych řekl. Nicméně plus za odvahu právní radě Toyoty něco takového schválit do výroby. Takových uchylností je na trhu čím dál tím méně. Časem z toho můžou být takové ikony historie automobilismu jako byl třeba Renault R5.
Nevím jestli legenda. Musí jich udelat aspoň 25k. Hw zajímavý, ale první počkám na jízdní dojmy, co sem zatím viděl tak mi přišlo, ze se to hrne přes předek a přetacivy pod plynem to není.
4WD mode switch
The 4WD mode switch in front of the shift lever actively controls front / rear torque distribution according to drive style and road conditions .
NORMAL mode [60:40]
SPORT mode [30:70]
TRACK mode [50:50]
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

honziss píše:Jestli to chapu spravne, tak ta first edition je jen pro Japonsko...? Ja myslim, ze u nas to bude to obyc GR dle ceniku.
To je dost mozny, ale jinou zminku o nejakych omezenych seriich jsem nansel, nedava my smysl proc by tu prodali 150 kusu ...
ctrl_j píše:
Vrooom píše:
ace2 píše:hmm to je slušná hračka. Osobně jsem čekal cenovku tak 750. Za milion už to není uplně daleko od BMW bych řekl. Nicméně plus za odvahu právní radě Toyoty něco takového schválit do výroby. Takových uchylností je na trhu čím dál tím méně. Časem z toho můžou být takové ikony historie automobilismu jako byl třeba Renault R5.
Nevím jestli legenda. Musí jich udelat aspoň 25k. Hw zajímavý, ale první počkám na jízdní dojmy, co sem zatím viděl tak mi přišlo, ze se to hrne přes předek a přetacivy pod plynem to není.
4WD mode switch
The 4WD mode switch in front of the shift lever actively controls front / rear torque distribution according to drive style and road conditions .
NORMAL mode [60:40]
SPORT mode [30:70]
TRACK mode [50:50]
Na zadnym videu jsem nevidel ani naznak pretacivosti, dokud to neuvidim neuverim ze to umi podrzet 30:70 :-)
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Toyota obecně

Příspěvek od 911T »

honziss píše:Zeptam se, jestli by zaloha na supru nesla prehodit na yarise :-B
Ty mas objednanu supru? Tak to mi ho vyndej. Musel si asi dostat slusnu zlavu, lebo cennikovka je za to auto sialena. [-(
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

911T píše:
honziss píše:Zeptam se, jestli by zaloha na supru nesla prehodit na yarise :-B
Ty mas objednanu supru? Tak to mi ho vyndej. Musel si asi dostat slusnu zlavu, lebo cennikovka je za to auto sialena. [-(
Jo, ale holatko s 2.0, ta vyjde asi jako lip vybavenej passat tdi :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

Jinak ty cisla kusu mam od dealera a vzhledem k tomu ze celkem do detailu vedel kolik aut maj dealeri a kolik je zakaznickych, tak mu celkem verim. Nevim kde vsude se tohle auto bude prodavat, ale vzhledem k tomu, ze je to nakupni taska za 1m, tak tech 25t ks mi prijde hodne.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Toyota obecně

Příspěvek od ctrl_j »

No pokud nekdo tvrdi, ze 150 ks na Evropu a z toho 50 ks do CZ, tak bych asi kroutil dost nevericne hlavou…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

ctrl_j píše:No pokud nekdo tvrdi, ze 150 ks na Evropu a z toho 50 ks do CZ, tak bych asi kroutil dost nevericne hlavou…
Pravda, tenhle pomer je divnej.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Toyota obecně

Příspěvek od 911T »

honziss píše:
911T píše:
honziss píše:Zeptam se, jestli by zaloha na supru nesla prehodit na yarise :-B
Ty mas objednanu supru? Tak to mi ho vyndej. Musel si asi dostat slusnu zlavu, lebo cennikovka je za to auto sialena. [-(
Jo, ale holatko s 2.0, ta vyjde asi jako lip vybavenej passat tdi :D
a o com hovoris? :)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Toyota obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Hovori o Toyota GR Supra 2.0 Twin Scroll Turbo (258 k) 8st. aut. převodovka, benzin.
Jeste neco?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Zajda »


Trojský kůň od BMW?
《》
Odpovědět