Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
greg
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

Snowman000 píše: pon 27 úno 19:52 Boha! Je snad niekto kto si ju este neobjednal?
Uz ma s tym ale zacinate slusne s*at! X(

PS: Ale ne...vsetkym im hu fakt prajem a mat zbytocny cash tak tam davno tez stojim v rade :ymhug: :x :ymblushing:
No a mohol si sa pridať k ľudom, čo raz budú svojim vnúčatám rozprávať, že kedysi stáli v rade na GR86 😅
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od HondaMan »

Snowman000 píše: pon 27 úno 19:52 Boha! Je snad niekto kto si ju este neobjednal?
Uz ma s tym ale zacinate slusne s*at! X(

PS: Ale ne...vsetkym im hu fakt prajem a mat zbytocny cash tak tam davno tez stojim v rade :ymhug: :x :ymblushing:
O kolik je dražší než Mulťák? :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Jo to GRko se povedlo, mě teda nemrzí, že jsem upřednostnil 140i. Oproti Z4 by to nebyl moc posun jízdně ...
Ale je fajn, že teď už to i slušně jede. 0-200 za 25.3 není špatný.
To jede skoro jako stará 130i :-)
https://zeperfs.com/en/duel9287-1325.htm
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

greg píše: úte 28 úno 07:18 No a mohol si sa pridať k ľudom, čo raz budú svojim vnúčatám rozprávať, že kedysi stáli v rade na GR86 😅
Neboj, ja im to raz pripomeniem, jak som "trpel" za volantom Multivanu. len aby si oni mohli vzadu velebit a my aj niekam mohli cestovat :D
HondaMan píše: úte 28 úno 07:34 O kolik je dražší než Mulťák? :-D
Vzhladom na dobre vztahy s predavajucim a zaroven podpisom kupnopredajnej som sa zaviazal k mlcanlivosti okolo ceny za ktoru presiel pod moje vlastnictvo...no povedezme ze prebehla v nasej domacnosti relativne rychla debata, ze ked uz mam tie prachy v ruke, na temu zda GR86, alebo Multak, no nakoniec som musel uznat, ze byt rok o Pande a nasledne prestupit este do mensieho auta nie je moc v sulade s planmi na spolunazivanie v domacnosti so Snehurkou :ymblushing:
Vrooom píše: úte 28 úno 08:26 Jo to GRko se povedlo, mě teda nemrzí, že jsem upřednostnil 140i. Oproti Z4 by to nebyl moc posun jízdně ...
Ale je fajn, že teď už to i slušně jede. 0-200 za 25.3 není špatný.
To jede skoro jako stará 130i :-)
https://zeperfs.com/en/duel9287-1325.htm
Tak nezmesti sa ti tam moc pohodlne bicykel ;) Ale stejne by ma zaujimal tvoj nazor na nu, iked chapem, ako jedine auto by ta asi neuspokojila. Tak jak aj Muldix podotkol, ze potrebuje v zivote popri nej aj E39 M5, tak aj ty by si ju naplno mozno docenil skor ako doplnok k M140i, ako urcity protipol ;)

A ja bych to mal asi stejne...ako jedine auto, bych si to nikdy nedokazal obhajit, ale ako vysnivanu dvojgaraz Multak a GR86?
Sign me in! \m/ :ymhug: :x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Určitě by se mi to líbílo, je to zadokola se svorem :-). On má ještě minimálně 135i cabrio. Takže auta se zajímavým motorem má. Přijde mi že tomu trochu jen chybí charakter, dle toho jeho popisu. Ten motor prostě není ani R6 nebo točivá atmosféra z S2000 ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

JJ, neni to auto o motore, proste o nom nevies. Spravi sluzbu, ktoru ma a to poslat vykon dozadu a auto bokom, nic viac ho nezaujima :P
Ale proc ne. V sucasnosti uz o zaujimavy maly a lahky motor moc nezakopnes (B58 to fakt neni a bol byt to overkill, od toho je Supra), takze aspon toto ked uz nic :ymhug:
Ale aj tak mi pride zaujimave, ze z trojice Yaris, Supra MT a GR86, vsetci koncia v GR86 :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
greg
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

Snowman000 píše: úte 28 úno 09:01
greg píše: úte 28 úno 07:18 No a mohol si sa pridať k ľudom, čo raz budú svojim vnúčatám rozprávať, že kedysi stáli v rade na GR86 😅
Neboj, ja im to raz pripomeniem, jak som "trpel" za volantom Multivanu. len aby si oni mohli vzadu velebit a my aj niekam mohli cestovat :D
Mne islo hlavne o to ze neviem ci sa to aj dostane aj do nejakej inej fazy ako ze stojim v rade :D Uz rok... A auto zatial nie je vo vyrobe :((
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Jo to je taky gut point :D
To som aj zabudol, ze ty este v cakacke :-?
Musis byt asi novinar aby si sa ho dockal ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: úte 28 úno 10:45 JJ, neni to auto o motore, proste o nom nevies. Spravi sluzbu, ktoru ma a to poslat vykon dozadu a auto bokom, nic viac ho nezaujima :P
Ale proc ne. V sucasnosti uz o zaujimavy maly a lahky motor moc nezakopnes (B58 to fakt neni a bol byt to overkill, od toho je Supra), takze aspon toto ked uz nic :ymhug:
Ale aj tak mi pride zaujimave, ze z trojice Yaris, Supra MT a GR86, vsetci koncia v GR86 :-?
Já se tolik nedivím, supra je hoodně drahé auto. GR86 je za půlku. A yaris, určitě fajn když bydlíš na horách a můžeš jezdit na sněhu :-). Já zažil dobrý pojezd na sněhu tutu zimu jednou ... :D A jinak ho asi musíš drtit aby jsi z něj vymáčkl ultimátní zábavu, viz corners, kde to tam hází přes ručku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: úte 28 úno 11:42 Já se tolik nedivím, supra je hoodně drahé auto. GR86 je za půlku. A yaris, určitě fajn když bydlíš na horách a můžeš jezdit na sněhu :-). Já zažil dobrý pojezd na sněhu tutu zimu jednou ... :D A jinak ho asi musíš drtit aby jsi z něj vymáčkl ultimátní zábavu, viz corners, kde to tam hází přes ručku.
Pravda :-?
Tak som zvedavy zda uz si ich nechaju "nafurt" nebo po roku 2024 bude plna inzercia GR86 po novinarovi za 30% extra :-B ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět