Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Cenove asi cajk 850 a 920k.
https://www.autorevue.cz/ceny-nove-toyo ... -asi-nikdo
Nevim teda zda ma smysl priplacet za tu lepsi verzi, nataceci svetla + vyhrivani a r18 mi neprijdou zas tak velky +
Jsem zvedavy zda se s tim pujde projet na testovacce.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Je to tu :x (aspon u vas)
U nas este nemame ceny, ale u vas zacina Yaris GR na 899000 a GR86 na 850000 (cca 2000€ rozdiel).
Na SK zacina ale Yaris GR na 33200€, pri kurze 24,5 je to 813400 a ak by sme dali tie 2000€ dolu, tak sme na sume 30990 :-B :ymhug:
Ked by tato cena vysla tak je to teda pecka \m/

Prihlasil som sa im tam na odber info ku GR86 tak som zvedavy B-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

To ja taky odebiram, ale zatim mi nikdy nic neprislo :D ...
Tady jsem nasel na mobile za 32k - to by bylo pod 800k, ale nevim zda v tom neni nejaky chytak. Ale mam za to ze kdyz koupim auto v DE tak zaruka tu normalne plati a nemusim tam s tim jezdit.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 40795113b3
Btw jeste jak uvazuji i o M135 tak jsem teda cekal, ze to je sviznejsi 100-200 za 13.5s
https://autotopnl100-200.com/100-200/
Pritom moje to ma za 16.9. To jsem cekal vetsi rozdil.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Toyota obecně

Příspěvek od jerry »

Jj, cena vypadá fakt dobře. Nemít MX-NC, tak jdu do toho okamžitě. Ale vyměnit to, to by mi chyběl ten vítr ve vlasech. A pak moje miata je speciální edice Senshu na Bilsteinech, se samosvorem, origo polepy, tu asi už nikdy neprodám, tak jsem k ní přilnul. A k tomu ještě GT86, to už bych měl 4 auta:-))) Šel bych do levnější verze, natáčecí světla nemám dodnes a žiju, kola 17 pohoda, asi i lepší než 18. akorát to vyhřívání sedaček je teda dobrý. Ale možná půjde přikoupit jen to.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Stepan »

Zvažuju, že bych to koupil na daily a když by měl někdo blbý kecy, řekl bych mu, že něčím jezdit musím a na oktávku jsem neměl. :D

A jinak k těm světlům -> V STI je mám a jestli to dobře chápu / cítím, tak to natočení světel bere z natočení volantu. Což má mimořádně humorný projevy, když se s tím člověk za tmy klouže na sněhu, nedejbože někde vyloženě lítá po letišti zleva doprava. Protože při kontra to otočí světla nadruhou stranu než jede auto. Ne, že by pak člověk nic neviděl, to ne, ale je to docela nepříjemný, protože vlastně ten kužel se přesouvá a míří na druhou stranu než reálně jede čumák auta a jak za tmy člověk nevidí kapotu, tak se přece orientuje primárně podle těch světel. Je to pak celkem epileptický a věřím, že pro nějakýho hodně rychlýho pilota, co jezdí větší pilu než já, by to mohl bejt celkem problém :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Právě mi to přijde jako dobrá vlastnost když dáváš kontra tak ti jdou kola tam kam chceš jet a tam se hodí svítit :-) proto se raději klouzu ve dne abych videl kam se jede :-))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

21.2. 9:00 startujou objednavky v CR a jistych je zatim jen 200ks, takze kdo mate zajem, nevahejte!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Toyota obecně

Příspěvek od honziss »

Nemit supru, 100% jdu do toho, protoze ty ceny jsou na dnesni dobu nesmysl!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Hmm, tak to si neporidim, nez bych se rozhoupal ... Prvni bych musel prodat z4 a po predchozi zkusenosti si vubec nejsem jisty ze bych GT86 chtel, jizdne fajn, ale ten motor a jeho hluk ...
Btw co ti na tom prijde tak bombasticke? Mne tech 920 zas tak malo neprijde. Kdyz si vezmu ze yaris stoji mega a ma 2 svory, Poradny brzdy, kovany kola, chytry 4x4. GR86 mi prijde o dost vic basic auto.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Toyota obecně

Příspěvek od mattonecz »

mne to prijde jako super cena, za to mas dnes oktavku 2.0 tdi v lepsi vybave..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět